ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 20.02


Холод заявив, що не знає суті позову до нього

У Крюківському райсуді Кременчука відбулося підготовче засідання за позовом директора ТК "Візит" Олександра Мельника до першого заступника голови Полтавської облради Євгенія Холода.

У позові —  визнання неправомірних дій Холода, які полягають в порушенні основоположних і конституційних прав людини, пише Кg.ua.

Євгеній Холод у зал засідань не з'явився, але надав право представляти його інтереси адвокату Руслану Ульянову – депутату Кременчуцької міськради, раднику мера Кременчука Малецького із юридичних питань. 

Причина позову — звернення обласної ради до Вищої ради суддів та виступ депутата на сесії, у якому він нібито зачепив гідність підозрюваного. Серед позовних вимог — відшкодування моральних збитків двома мільйонами гривень: по одному від депутата (за виступ 14 липня 2017 року) та від ради загалом (за ухвалення рішення всім корпусом).

У позові мова йде про виступ Євгена Холода перед радою з приводу резонансної справи та ухвалення радою рішення "Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Вищої ради правосуддя щодо звільнення з посади судді Київського районного суду міста Полтави Логвінової О.В.".

Причина такої вимоги – рішення судді про зміну запобіжного заходу на домашній арешт пана Мельника. Згідно з реєстром судових рішень, у першій інстанції позов відхилили.

Суддя Крюківського райсуду Андрій Степура у своїй ухвалі зазначив, що права позивача з приводу спору щодо виконання суб'єктом владних повноважень захисту в порядку адміністративного судочинства, а не цивільного, тому й відмовив у розгляді. Однак позивач скористався правом на оскарження: апеляційний суд Полтавської області вирішив повернути справу до першої інстанції. Тепер Крюківський райсуд почав розгляд справи.

Відповідач Євген Холод у зал засідань не з'явився, але надав право представляти його інтереси адвокату Руслану Ульянову (депутату Кременчуцької міськради, раднику мера Кременчука Малецького із юридичних питань). Не з’явився у суд і представник облради, але попрохав слухання перенести на іншу дату, бо сьогодні він приймає участь в іншому судовому процесі, у Полтаві.

Пан Ульянов розповів у суді, що лише вчора уклав угоду з паном Холодом і тому він не знайомий зі справою. Також адвокат заявив, що сам Холод позов не отримав і не знає його суті.

Суддя погодився надати Ульянову час на ознайомлення зі справою та переніс на березень дату наступного судового засідання.

Нагадаємо, наприкінці січня Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протоколи про адміністративні правопорушення, вчинені першим заступником голови Полтавської обласної ради Євгенієм Холодом.

Встановлено, що Євгеній Холод, не повідомивши під час пленарного засідання 17-ї сесії Полтавської обласної ради про наявний в його діях реальний конфлікт інтересів, особисто вніс пропозицію та підтримав рішення «Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Вищої ради правосуддя України щодо звільнення з посади судді Київського районного суду міста Полтави Логвінової О.В.». При цьому Євгеній Холод мав приватний інтерес стосовно зазначеної судді

 — йдеться в повідомленні НАЗК.

Холоду інкримінують правопорушення, пов’язані з корупцією, відповідальність за які передбачено частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.  

суд, позов, Євгеній Холод, Кременчук

За темою:

  • Суд досліджує докази у справах фельдшерів щодо скасування доган
  • Суд відмовив в угоді полтавці, яка зізналася в організації незаконного перетину кордону
  • Прокуратура повернула понад сто земельних ділянок у власність селищної ради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.