ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 21.12


Фермер на Полтавщині отримав 60 тонн кавунів із гектару

Фермер Юрій Урбанський в селі Дондасівка, що у Чутівському районі, на кордоні з Харківщиною, отримує до 60 тонн із гектару кавунів основного гібриду "Карістан F1".

Про це повідомляє журнал "Плантатор".

"Раніше чув про цей гібрид, він дуже популярний в сусідній країні через його транспортабельність: там треба перевозити продукцію на величезні відстані, за 2–3 тисячі кілометрів", - повідомив фермер.

"Карістан F1" показав себе чудово як промисловий кавун. Його рослини стійкі до хвороб. Гібрид формує овальні плоди зі смугастою, темно-зеленою, відносно тонкою шкіркою, яскраво-червоним м'якушем та невеликим насінням.

 — Посадили ми 7400 рослин на гектар. У Дондасівці земля родюча, тому щільність рослин можна збільшувати. На іншій ділянці, де ґрунти піщані, я вирішив перестрахуватися й посадив уполовину рідше: 3400 рослин на гектар. У результаті виросли надто великі кавуни, які важко продати, – зізнався Юрій Урбанський

А з ділянки із загущеною посадкою отримали плоди оптимальної для фермера ваги — 6–7 кг, такі, за словами фермера, добре беруть покупці на базарі. Хоча загальна врожайність із гектара на обох ділянках у підсумку була майже однаковою – 60 тонн.

агросектор, фермерство, кавуни, урожай

За темою:

  • Аграрії Полтавщини готуються до весняно-польових робіт
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.