ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:15 20.06


Фермер на Полтавщині захопив три десятки земельних ділянок

На Полтавщині поліція розслідує факт самовільного використання тридцяти земельних ділянок на території Карлівської громади.

 

Підрозділ дізнання відділу №3 (Карлівка) Полтавського районного управління поліції, під процесуальним керівництвом Решетилівської окружної прокуратури, вивчає правові підстави для проведення місцевим фермером польових робіт на земельних ділянках, розташованих в межах Карлівської громади, які використовувались громадянами для ведення особистого сільського господарства.

Наприкінці травня цього року до територіального підрозділу поліції надійшла колективна заява від жителів одного із сіл про самовільне господарювання фермера на земельних ділянках з посівами й насадженнями городніх культур, які раніше ними використовувалися для провадження сільськогосподарської діяльності.

У рамках досудового розслідування, що здійснюється за частиною 1 статті 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки) Кримінального кодексу України, поліція перевіряє законність використання близько 30 земельних ділянок.

За результатами перевірки буде прийняте відповідне процесуальне рішення, повідомили в обласній поліції.

земля, поліція, Карлівка, фермер

За темою:

  • Справа "Дороша": суд оголосив вирок полтавцям за махінації з землею
  • Прокуратура повернула понад сто земельних ділянок у власність селищної ради
  • Чиновник вимагав хабар за користування землею
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.