ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:15 20.06


Фермер на Полтавщині захопив три десятки земельних ділянок

На Полтавщині поліція розслідує факт самовільного використання тридцяти земельних ділянок на території Карлівської громади.

 

Підрозділ дізнання відділу №3 (Карлівка) Полтавського районного управління поліції, під процесуальним керівництвом Решетилівської окружної прокуратури, вивчає правові підстави для проведення місцевим фермером польових робіт на земельних ділянках, розташованих в межах Карлівської громади, які використовувались громадянами для ведення особистого сільського господарства.

Наприкінці травня цього року до територіального підрозділу поліції надійшла колективна заява від жителів одного із сіл про самовільне господарювання фермера на земельних ділянках з посівами й насадженнями городніх культур, які раніше ними використовувалися для провадження сільськогосподарської діяльності.

У рамках досудового розслідування, що здійснюється за частиною 1 статті 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки) Кримінального кодексу України, поліція перевіряє законність використання близько 30 земельних ділянок.

За результатами перевірки буде прийняте відповідне процесуальне рішення, повідомили в обласній поліції.

земля, поліція, Карлівка, фермер

За темою:

  • Полтавщина перебуває серед лідерів за кількістю зареєстрованих земельних угод
  • Міськраді на Полтавщині суд повернув ділянку вартістю понад 50 мільйонів
  • Мамай скликає позачергову сесію міськради. Заочно
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.