ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 21.12


Ferrexpo у жовтні-грудні виробила 300 тисяч тонн окатишів

Обсяги виробництва скоротилися через вимушене зупинення потужностей у жовтні 2022 року внаслідок перебоїв із енергопостачанням.

 

Компанія Ferrexpo за підсумками жовтня-грудня 2022 року скоротила виробництво окатишів на 64,2% у порівнянні з попереднім кварталом поточного року – до 0,3 млн тонн. Про це повідомила прес-служба компанії.

У порівняні з четвертим кварталом 2021 року у жовтні-грудні 2022-го виробництво окатишів впало на понад 90%. Різке зниження виробничих показників у четвертому кварталі поточного року викликане вимушеною зупинкою потужностей компанії у жовтні внаслідок перебоїв та постійної нестабільності в державній електромережі.

Як зазначає Ferrexpo, зараз компанія має достатній рівень енергетичної потужності для відновлення роботи однієї лінії пелетизатора. З виробленими цією лінією обсягами продукції разом зі складськими запасами група зможе виконувати наявні контракти.

Компанія прогнозує, що виробництво окатишів за підсумками 2022 року становитиме приблизно 6 млн тонн. "Незважаючи на зупинення виробництва, поставки клієнтам протягом четвертого кварталу 2022 року тривали зі швидкістю приблизно 250 кілотонн на місяць", – зазначили у Ferrexpo.

Нагадаємо, З 11 жовтня 2022 року Ferrexpo довелося тимчасово зупинити виробництво через масові пошкодження енергетичної інфраструктури України внаслідок ракетних ударів Росії. На початку листопада компанія повідомила про часткове відновлення виробничої діяльності після стабілізації енергопостачання.

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Виробляє та експортує високоякісні залізорудні окатиші для виробництва сталі. Виробничі активи – Полтавський та Єристівський ГЗК (по 100% акцій у власності).

Ferrexpo, бізнес, електроенергія, виробництво

За темою:

  • Що таке ІПН?
  • "Нова пошта" відкрила відділення в Барселоні
  • В області хочуть збудувати новий завод із виробництва крупи
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.