ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 09.08


"Ferrexpo" збільшила залучений в минулому році кредит і продовжила термін його погашення

Британська "Ferrexpo plc", що контролює в Україні, зокрема, Полтавський і Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати (ПГЗК, ЄГОК), збільшила розмір передекспортного фінансування 2017 року з $195 млн до $400 млн, а також продовжила термін погашення з трьох до чотирьох років.

 

Як повідомляється в прес-релізі компанії Костянтина Жеваго, це відновлювальна гарантована кредитна лінія, пільговий період до початку щоквартальних виплат за якою становить рік.

При цьому уточнюється, що організатором фінансування виступили BNP Paribas і Deutsche Bank, а в синдикат входить ще сім міжнародних кредитних організацій. Вартість кредиту залишається 4,5% до ставки Libor у доларах США.

Продовження цієї кредитної лінії вирівнює і збільшує терміни погашення боргових зобов’язань групи, а також відповідає стратегії Ferrexpo, мета якої – мати в розпорядженні відновлюваний, недорогий, довгостроковий кредит, який погашається частинами щоквартально

 – пояснив фінансовий директор Ferrexpo Кріс Мо (Chris Mawe), слова якого наводяться в прес-релізі.

У листопаді 2017 року "Ferrexpo plc" підписала угоду про нову забезпечену відновлювану кредитну лінію на три роки в розмірі $195 млн. За даними групи, кредитна лінія призначена для загальних корпоративних цілей.

бізнес, кредит, гроші, борг, Костянтин Жеваго, Ferrexpo

За темою:

  • Кредит онлайн на картку в Україні - комфортне вирішення фінансових питань
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.