ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 16.03


Ferrexpo знову стала найбільшим платником податків на Полтавщині

Частка "Ferrexpo" в податкових надходженнях бюджету Полтавської області складає 29 відсотків.

 

У 2022 році гірничо-збагачувальні комбінати групи Ferrexpo сплатили 6,3 мільярдів гривень податків у бюджети України всіх рівнів, повідомляє GMK Center. За даними видання, це розмістило компанію у топ-10 найбільших платників податків України.

Внесок підприємств на рівні області теж є вагомим. Частка Ferrexpo в податкових надходженнях бюджету Полтавської області складає 29%. Компанія забезпечила 534 мільйони гривень або 64% податкових надходжень до бюджету Горішньоплавнівської громади Полтавської області, що є центром діяльності Ferrexpo. Відповідно Ferrexpo забезпечує розвиток міста Горішні Плавні із населенням 55 тисяч осіб та Полтавської області з населенням понад півтора мільйони.

У 2022 році попри 46% падіння обсягів виробництва та зниження цін на світових ринках на залізорудну сировину на 24% (Fe62% CFR Китай), Ferrexpo збільшила суму платежів у місцеві бюджети на 13% та суму рентних платежів на 70%. Зростання сум рентних платежів зумовлено відповідними змінами в Податковому кодексі щодо механізму нарахування ренти за користування надрами для добування залізних руд.

Сумарно Ferrexpo за останні п’ять років сплатила $725 млн податкових платежів до бюджетів усіх рівнів, згідно з середнім офіційним курсом гривні до долара США за рік. Зокрема, у 2021 році понад 8,3 мільярдів гривень, а 2020 року 4,5 мільярдів гривень.

У компанії говорять, що продовжують працювати, забезпечувати роботою українців, створювати додану вартість та забезпечувати податкові надходження до бюджетів України. У Ferrexpo додають, що саме це є запорукою підтримки життя в Україні сьогодні та її розбудови і відновлення в майбутньому.

бізнес, податки, Ferrexpo, Горішні Плавні

За темою:

  • Лекции от представителей OpenAI, Google и Оксфорда: Сергей Токарев рассказал о втором сезоне проекта AI for Ukraine
  • Прокуратура відстояла вирок поліцейському, який кришував наркобізнес
  • У Полтаві відбудеться жіночий бізнес-форум
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.