ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:30 11.11


Фестиваль бальних танців "POLTAVA TROPHY" встановив рекорд. ФОТО

Фестиваль зі спортивних бальних танців у Полтаві встановив рекорд за кількістю учасників – понад 1700 танцювальних пар із України та з-за кордону!

11 листопада за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА та за організації обласної дитячої ГО КСТ "Авіа-Денс" у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури розпочався IV Відкритий Всеукраїнський фестиваль зі спортивного бального танцю "POLTAVA TROPHY-2017", на який приїхали понад 1700 пар учасників.

Цього року фестиваль ювілейний – його проводять уп'яте.

Участь у фестивалі взяли танцюристи віком від трьох років, пари змагаються в майже 80-ти категоріях – від юніорів до дорослих, що танцюють в категорії "сеньйори", це вік від 35 років і старше.

Приємно, що кожного року фестиваль набирає обертів. Цьогоріч зареєструвалася рекордна кількість учасників – понад 1700 пар, це рекордна кількість для Полтави. Ми можемо пишатися, адже наш захід увійшов в трійку наймасовіших турнірів України з бальних спортивних танців

– розповідає  Євгеній Бронніков, організатор фестивалю.

 

Географія учасників доволі широка. Це танцювальні клуби з усіх регіонів України, а також Білорусі, Молдови та Грузії.

 Я приїхав як суддя, і ми привезли з собою на змагання чотири пари учасників. Ми ще минулого року багато чули про цей турнір гарних відгуків, з організаторами познайомилися на одному з турнірів. Мені тут подобається, що змагання наповнені конкурентоздатними парами з гарною підготовкою. Та й взагалі, Україна – дуже талановита, багата на обдарованих у танцях дітей

– поділився враженнями Сергій Дзюбан із Могильова (Білорусь).

 

Додамо, що IV Відкритий Всеукраїнський фестиваль зі спортивного бального танцю "POLTAVA TROPHY-2017" у Полтавському міському будинку культури триватиме два дні – 11 та 12 листопада.

 

шоу, фестиваль, бальні танці, рекорд

За темою:

  • Горішньоплавнівські танцівники - серед призерів танцювального фестивалю
  • У Полтаві влаштують фестиваль гарбузів
  • У Полтаві дистанційно проведуть мистецький фестиваль-конкурс
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.