ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 22.03


До Полтави завітали представники Міністра освіти і науки України

Начальник ОВА Філіп Пронін зустрівся із заступником Міністра освіти і науки України Дмитром Завгороднім під час його візиту на Полтавщину. Вони обговорили стан розвитку та збереження закладів профтехосвіти.

Про це повідомила Полтавська ОВА. 

«Серед основних тем – популяризація робітничих професій, залучення міжнародної підтримки, участь в інвестиційних проєктах.

Це дозволить закладам рухатися вперед, покращувати рівень підготовки. Бути гнучкими, конкурентоспроможними і збільшувати кількість учнів», – сказав Філіп Пронін.

Начальник ОВА наголосив, що системна робота на різних рівнях – запорука зміцнення освітньої мережі Полтавщини.

Крім того, Полтавщину відвідала заступниця Міністра освіти та науки України Євгенія Смірнова.

«Попри те, що ніч на Полтавщині пройшла відносно спокійно, ми не можемо відірвати себе від ситуації в Україні. Кожний з нас бачить, що відбувається. Вдячна всім представникам освіти області, які попри ситуацію зуміли приїхати на зустріч. Ми всі знаходимося у такій спільноті, де не потрібно переконувати важливість дошкілля. Це її впевнений старт у життя, можливість для батьків виходити на роботу. Дорослі мають бути впевнені у безпеці дітей. Останні за часом дослідження ЮНІСЕФ показали, що на 28% збільшується вірогідність вступу до вищих навчальних закладів тих дітей, які були у дошкільному навчальному закладі», – зазначила у своєму виступі заступниця Міністра освіти і науки України Євгенія Смірнова.

Попри війну питання освіти залишається у пріоритеті обласної влади.

«Ми постійно працюємо над покращенням роботи дошкільних навчальних закладів. Погоджуюсь із заступницею Міністра освіти стосовно дефіциту коштів, відпрацьовуємо реалізацію проєкту здорового харчування. Разом з обласною радою працюємо над розв’язанням проблем, потрібні кошти виділяються у межах бюджетних можливостей», – розповів заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Антон Чубенко.

На Полтавщині станом на 1 березня нараховується 584 заклади дошкільної освіти різних типів та форм власності, у яких виховується понад 32 тисяч дітей віком від 1 до 7 років (у 2022 році було 348 тисяч дітей). Для дітей раннього та дошкільного віку створена гнучка та оптимальна мережа різних типів надавачів освітніх послуг, 577 закладів дошкільної освіти комунальної форми власності, 6 приватних та 1 державний заклад дошкільної освіти.

 

освіта, візит, Міносвіти, навчальні заклади, проблеми

За темою:

  • Без укриття: у Щербанівській ТГ чекають, коли відведуть дітей у дитсадок
  • Студенти медуніверситету провели в Полтаві акцію "Інтернатура без примусу"
  • У дисертації ректора "Полтавської політехніки" виявили плагіат
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.