ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 24.01


Філія "Нібулона" на Полтавщині прийняла понад 1,5 млн тонн зерна

Перевантажувальний термінал компанії "Нібулон» у Полтавській області (філія "Кременчуцька") прийняв близько 1 512 000 тонн сільськогосподарської продукції, з яких близько 250 000 тонн - тільки за 2018/19 маркетинговий рік.

Філія "Нібулона" на Полтавщині прийняла понад 1,5 млн тонн зерна. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Одним із важливих чинників успішної роботи філії є зручне розташування щодо транспортних шляхів і можливість обслуговування всіх видів транспорту — це автомобільний, залізничний і водний, що забезпечує роботу підприємства протягом року незалежно від навігації на річці Дніпро. А збільшення потужностей підприємства дало змогу забезпечити безперебійно працювати в періоди масового збору врожаю, а також концентрувати партії зерна для подальшого їх відвантаження на судна і транспортування на експорт ", — повідомив директор філії Олександр Бабич.

За його словами, як і кожне річкове підприємство компанії, кременчуцький перевантажувальний термінал орієнтований на перевезення зерна саме водним транспортом, тому філія за майже 10 років своєї діяльності відправила на експорт флотом компанії близько 73% сільськогосподарської продукції (близько 1,05 млн тонн зерна, 538 завантажених суден).

Ще 23% продукції підприємство відправило за допомогою залізничного транспорту (близько 328,1 тисяч тонн зерна), таким чином максимально мінімізувавши автотранспортні перевезення.

"НІБУЛОН" — один із найбільших українських виробників і експортерів сільськогосподарської продукції. До складу підприємства входять 22 виробничих філії (виробництво сільгосппродукції на 82 500 га орендованих земель), 19 елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одноразового зберігання 1,77 млн ​​тонн, суднобудівний-судноремонтний завод і судноплавна компанія.

агробізнес, зерно, Нібулон

За темою:

  • Полтавщина утримує лідерство за обсягами виробництва молока в країні
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.