ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 11.09


Фільм режисерки з Полтавщини став переможцем конкурсу Держкіно

Фільм нашої землячки Жанни Озірної став переможцем 17-го конкурсного відбору Держкіно в категорії "Ігрові повнометражні фільми".

Режисерка Жанна Озірна створила фільм "Нижній горизонт", який став переможцем престижного конкурсу Держкіно, повідомив міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков.

"Вітаю нашу землячку Жанну Озірну, команду кінопроєкту "Нижній горизонт" — переможців 17-го конкурсного відбору Держкіно в категорії "Ігрові повнометражні фільми художньої та культурної значущості (авторські)", – йдеться у повідомленні.

Жанна Озірна народилась і виросла у місті Горішні Плавні. У 2009 році отримала диплом магістра Інституту журналістики та телемистецтва Київського міжнародного університету. З 2010 до 2012 працювала у Центрі Сучасного Мистецтва, випусковою редакторкою онлайн-видання про сучасну культуру "Korydor".

У 2013 році переїхала до Львова і впродовж трьох років працювала програмною координаторкою Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art. Працювала над розвитком кількох проєктів у сфері кіно.
 

культура, кіно, конкурс, Жанна Озірна

За темою:

  • "Династія": родини Драгоманових і Косачів. 10 фактів про Михайла Драгоманова
  • Десятирічна полтавка померла після уроку фізкультури
  • У Полтаві відкрили виставку про 12 видатних українських жінок-учених
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.