ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 10.09


Фільми "Борщик у глиняному горщику" та "Кавалери" стали переможцями полтавського кінофестивалю

У Полтаві відбувся традиційний, 8-й всеукраїнський екологічний фестиваль документального кіно "Полтава-Док". Він об’єднав учасників із Полтави, Києва, Харкова, Житомира, Дніпра, Одеси, Луцька, Рівного, Тячіва, Кременчука та інших міст України. 

 

Творче змагання за призи та дипломи відбувалося у двох номінаціях фестивалю: "Людина та природа" і "Мистецтво жити". 

Запекла боротьба розгорнулася між номінантами, що претендували на головні нагороди. Такими помітними роботами в першій номінації були фільми "Сім природних чудес Волині" Руслани Мельник із Луцька, "Безхатні тварини" Катерини Стрельченко з Дніпра, дотепна мультиплікація в стилі дитячого малюнку "Подаруйте птахам чисте небо" Володимира Комара з Кременчука. Але впевнену і заслужену перемогу одержав полтавець Дмитро Вовк зі своєю різнобарвною святковим і веселою роботою "Борщик у глиняному горщику". Це барвиста піднесена розповідь про фестиваль борщу, який не перший рік проходить в Опішні. Фільм Дмитра одержав головний приз у номінації "Людина та природа".

Другою частиною кінофестивалю була номінація "Мистецтво жити" про те, як люди в різноманітних життєвих обставинах поводяться згідно зі своїми внутрішніми установками, про особисті позиції в житті. Цей розділ зібрав найбільшу аудиторію учасників — два десятки самодіяльних митців висунули свої роботи на суд журі. А переміг тут фільм "Кавалери" Віктора Булиги з Рівного.

Дипломами фестивалю відзначили фільми "Дума про сина" В’ячеслава Бігуна — за кращий задум та втілення, "Безхатні тварини" — за кращу операторську роботу Дмитра Панкова, а також дитячо-юнацька студія "Березіль" із Кременчука — за найкращий дебют.

мистецтво, культура, кіно, фестиваль

За темою:

  • Винник назвав дати двох концертів у Полтаві
  • У Полтаві відкрили виставку робіт загиблого героя війни
  • "Різдвяна феєрія" вчетверте зібрала гостей з усієї Полтавщини. ФОТО
  • Топ-5 за тиждень :