ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:05 18.09


Знову заблокували тендери для "Укрзалізниці" з Крюківським вагонзаводом

Тендери на закупівлю 2500 піввагонів, які повторно оголосив Дарницький вагоноремонтний завод ("Укрзалізниця") були заблоковані скаргами до Антимонопольного комітету України.

Скарги подала з деяких пір дуже відома фірма ТОВ "Максмед Інтернешнл" і тендери припинені на період розгляду АМКУ поданих скарг.

З огляду на, що до кінця бюджетного року залишилося зовсім небагато часу, подальше затягування тендерів фірмами-прокладками призведе лише до зриву планів оновлення рухомого складу Укрзалізниці та до втрати замовлень на вантажні вагони в поточному році такими виробниками як ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" .

Проте, в Міністерстві економічного розвитку і торгівля України до сьогоднішнього дня впевнений, що чинний Закон  "Про державні закупівлі " та електронна система державних закупівель "ProZorro" є самою досконалими інструментами в організації державних закупівель.

Чому ж тоді такі фірми, як ТОВ "Максмед Інтернешнл" управляє державним стратегічно важливими торги? , — пишуть "Наші гроші".

За останні кілька місяців "Максмед Інтернешнл" оскаржив уже цілий ряд тендерів в системі  Укрзалізниці  на суму понад 8 млрд грн.

В результаті план закупівель залізниці — зірваний.

Антимонопольний комітет України 27 липня за скаргою ТОВ "Максмед Інтернешнл" зобов’язав філію "Дарницький вагоноремонтний завод" ПАТ "Українська залізниця" скасувати допущення ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" до тендеру щодо вантажних напіввагонів на очікувану суму 304,20 млн грн. 

Укрзалізниця. тендер, Крюківський вагонзавод

За темою:

  • На ремонт полтавських вулиць оголосили одинадцятимільйонний тендер
  • Зелений покіс: косити полтавську траву довірили фірмі з трьома працівниками
  • У Полтаві провели тендер на миття зупинок
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.