18:05 15.02

ФК "Полтава" легко виграв "Кубок Пожечевського". ВІДЕО

Футболісти "Полтави" без зайвих проблем виграли фінальний матч "Кубка Пожечевського", який відбувся 15 лютого на тренувальній базі полтавців у Копилах - у аматорського клубу "Вікторія".

ФК Полтава — Вікторія — 3:0

За весь турнір команда Анатолія Безсмертного не пропустила у власні ворота жодного м'яча!

Фінальний матч проти аматорів із Миколаївки склався для полтавців дуже вдало — вже у дебюті гри, на першій хвилині, голом відзначився Насібулін. А ще через 13 хвилин після чудового пасу Насібуліна свій гол забив кращий бомбардир полтавців Дегтярьов.

У другому таймі, на 53-й хвилині, після пасу Бородая третій гол у ворота сумчан забив інший захисник — досвідчений Іванов.

Полтавці мали шанс довести справу до розгрому, але на останній хвилині гри Олександр Ковпак не реалізував пенальті.

У матчі за третє місце "Металіст-1925" розтрощив юних ворсклян — 6:0 (за полтавців грала не молодіжка, а команда 19-річних, точніше — її експериментальна версія).

У поєдинку за 5 місце "Олімпія" (Савинці) перемогла першоліговий "Нафтовик" — 2:1. А в матчі за 7 місце динамівці Решетилівки переграли "Агробізнес" (Ромни) — 3:2.

Нагороди переможцям і фіналістам четвертого турніру вручали почесний президент полтавського клубу Віктор Пожечевський і президент ПФЛ Сергій Макаров.