17:41 09.02

ФК "Полтава" обіграв "Нафтовик" на Кубку Пожечевського. ФОТО

Сьогодні під Полтавою, на базі в Копилах відбулися матчі другого туру футбольного Кубка Віктора Пожечевського. Без сюрпризів від аматорів тут знову не обійшлося.

Так, у стартовому матчі дня команда другої ліги – «Мир» - програла з тенісним рахунком решетилівському «Динамо» - міцному середняку чемпіонату Полтавщини.

«Мир» - «Динамо» - 4:6 (1:3)

Голи: Фальковський, 37, Горобець, 50, 55, Чмеленко, 59 – Гребинюк, 7, 13, 71, 88, Гришин, 30, О. Ротань, 79.

Динамо: Яковченко, Калюжний, Сорін, Краснопьоров, П. Ротань, Колісниченко, Городчанін, Жарий, Гришин, Гребинюк, О. Ротань. На заміну виходили: Кулинич, Марченко, Рудик, Носач, Черняк, Бабенко, І. Ребенок.

Команда з Горностаївки, яка зараз знаходиться у Полтаві на тренувальному зборі, перебуває під певним навантаженням, але це жодним чином не дає професіоналам, які себе поважають, давати можливість суперникам-аматорам забити шість голів. Навіть незважаючи на експериментальний склад та велику кількість потенційних новачків, які перебувають на перегляді у складі «Миру». Команда Олександра Сапельняка програла свій другий матч на турнірі, а її наступними суперниками будуть амбітні колективи першої ліги.

Обидві команди подарували уболівальникам шоу, яке навряд чи сподобалося тренерському штабу херсонців. А справжнім героєм поєдинку став динамівський форвард Олександр Гребинюк, який свого часу пограв за «Кривбас», «Олександрію», «Десну». 34-річний нападник оформив покер у ворота «Миру», очоливши список кращих снайперів турніру.

Після півгодини гри аматори вигравали з великим рахунком – 3:0. Але зарано повірили у легку перемогу, за що були покарані суперником. Фальковський до перерви повернув свою команду у гру, а за перші 15 хвилин другого тайму «Мир» не лише відновив рівновагу завдяки дублю Горобця, але й вийшов уперед після влучного пострілу Чмеленка – 4:3. Втім, «Динамо» швидко оговталося і фініш матчу провело блискуче. Команда Олега Краснопьоров а і братів Ротанів за двадцять хвилин до фінального свистка зрівняла рахунок. А далі Олексій Ротань і Олександр Гребинюк довели рахунок до тенісного. 6:4 – феєрична перемога «Динамо»!

ФК Полтава» - «Нафтовик-Укрнафта» - 2:0 (1:0)

Голи: Фаворов, 16-пен., Іванов, 85.

Незабитий пенальті: Бояринцев, 47 (воротар).

Полтава: Бонь, Чудак, Ковтун, Парамонов, Вовкодав, Семенюк, Коваленко, Д. Фаворов, Ян Ковалевський, Зеленевич, Семенець. На заміну виходили: Попович, Єфремов, Стеценко, Коновалов, Сокуренко, Насібулін, Іванов, Фаюк, Мілько.

Матч рівних суперників вийшов цікавим та бойовим. Було на полі багато боротьби, сутичок, підкатів. Обидві команди намагалися діяти активно та швидко, використовуючи елементи пресингу. Господарям допоміг швидкий гол, який Фаворов забив, реалізувавши небезперечний пенальті. Втім, на початку другого тайму арбітр надав можливість забити з 11 метрів уже гостям, але капітан «Нафтовика» Леонід Бояринцев не зміг переграти молодого полтавського голкіпера Єгора Поповича, який відіграв дуже надійно не лише у цьому епізоді, а весь ігровий час, який йому надали тренери. Він добре діяв на виходах і не помилявся у рамці.

Крапку у матчі поставив за п’ять хвилин до фінального свистка Єгор Іванов, який відгукнувся на чудовий пас із лівого флангу від Насібуліна – 2:0. Полтавці очолили турніру таблицю з шістьма заліковими пунктами.

«Суми» - Вільні агенти – 0:0

ВА: Саух, Шмиголь (Потапенко, 46), Олефір, Попов (Гриценко, 46), Ільчиш, Голованьов, Масюк, Халілов (Богданов, 83), Місяйло (Манасян, 46), Дяченко (Пономаренко, 72), І. Романчук (Прядко, 76).

Гравці без контрактів дали справжній бій сумчанам і ні в чому не поступалися своєму першоліговому супернику. Моментів команди створили небагато, але матч видався цікавим і напруженим.

Найкращий шанс здобути перемогу вільні агенти отримали в середині другого тайму, коли отримали право пробити вільний удар із меж штрафного майданчика сумчан. Але гарматний постріл Івана Романчука з десяти метрів прийняла на себе поперечина. Романчук ще двічі знаходив моменти та бив головою, але в обох випадках його ударам забракло влучності.