23:00 08.07

ФК "Полтава" не втримав перемогу над "Нафтовиком". ВІДЕО

У суботу, 8 липня, на полтавському стадіоні "Локомотив" футболісти "Полтави" провели контрольний матч проти охтирського "Нафтовика", який не виявив переможця - 2:2.

ФК Полтава — Нафтовик-Укрнафта — 2:2

Полтавці завершили серію контрольних матчів у літнє міжсезоння. Із 5 поєдинків вони три виграли і два зіграли внічию. За тиждень стартує чергова першість країни серед клубів першої ліги. Останній спаринг команда Анатолія Безсмертного провела вдома проти гостей із Охтирки. Перший тайм голів не подарував, але після перерви полтавці двічі виходили вперед (обидва голи на рахунку Євгена Трояновського), та обидва рази гостям щастило відігратися.

Одним із помічників Безсмертного став Сергій Коновалов — один із найкращих полтавських футболістів усіх часів.

Полтава: Кучинський (Кринський), Іванов, Ковтун (Дмитренко), Парамонов (Бородай), Кушніренко (Голіков), Крапивний, Недоля (Сокуренко), Олійник (Трояновський), Насібулін (гравець на перегляді), Савін (Пучковський), Дегтярьов (Зеленевич).