17:05 27.08

ФК "Полтава" піднявся на друге місце. Всі голи туру Першої ліги. ВІДЕО

У восьмому турі футбольної Першої ліги "Полтава" зіграла внічию, "Кремінь" сенсаційно переміг у Харкові, а "Гірник-Спорт" удома поступився лідеру турнірної гонки, перемагаючи киян по ходу зустрічі.

Полтава — Нафтовик-Укрнафта — 2:2

Голи: Савін 24, Ковпак 84 — Яременко 33, Цюцюра 50.
На 24-й хвилині Дегтярьов не реалізував пенальті (воротар).
Полтава: Кучинський, Кушніренко, Бородай, Парамонов, Голіков, Крапивний (Сокуренко 83), Недоля (Покотилюк 58), Савін, Насібулін (Савченко 67), Трояновський (Бараннік 75), Дегтярьов (Ковпак 62).
Головний тренер — Анатолій Безсмертний.
Нафтовик: Солдатенко, Корж, Бояринцев, Білик, Зайчук, Передистий, Піднебенний, Швець (Скакун 90), Власюк (Сачко 90+2), Цюцюра (Кателін 71), Яременко (Антюх 66).
Головний тренер — Володимир Книш.

Полтавці перед сезоном удома грали з охтирчанами контрольний матч, який завершився внічию — 2:2. Із таким же підсумком завершився календарний поєдинок, і знову господарям забив Антон Яременко — полтавець, який грає в Охтирці. Відзначимо дебютний гол досвідченого Ковпака, який відсвяткував його своїм фірмовим сальто.

Геліос — Кремінь — 0:1

Гол: Тимченко 64-пен.
Геліос: Сидоренко, Счастливцев, Семенина (Глушицький 52), Субочев, Кіча, Кравченко (Абеленцев 78), Гранкін, Луценко, Артем Козлов, Шопін, Артем Козлов-2 (Зеленевич 52).
Головний тренер — Сергій Сизіхін.
Кремінь: А. Олійник, Ходуля, Піскун, Горват (Квачов 79), Бичков, Саркісян (Янаков 57), Степанчук (В. Олейник 66), Ченбай, Вовкодав (Богданов 58), Тимченко, Боровський (Прошенко 85).
Головний тренер — Сергій Ященко.
На 90+5 хвилині вилучено Глушицького (Г).

Кременчужани створили сенсацію, але за грою вони цілком заслужили на очки, створивши чимало моментів і дисципліновано зігравши в обороні. Тимченко забив переможний гол із пенальті, який заробив Степанчук.

Гірник-Спорт — Арсенал — 1:3

Голи: Пінчук 37 — Батальский 54, Пінчук-66 автогол, Черненко 73.
ГС: Мирний, Пінчук, Носарєв, Курелех, Коваленко (Кравчук 75), Павлик, Цапій, Батюшин, Панасенко (Корольков 54), Шевчук (Сидоренко 83), Фаюк (Черній 54).
Головний тренер — Сергій Пучков.
Арсенал: Сітало, Майданевич, Деркач, Зозуля, Насімі (Боровець 73), Домбровський (Кизилатеш 54), Старгородський (Кикирешко 88), Вечтомов, Семенюк, Семчук (Черненко 67), Батальский (Васильєв 85).
Головний тренер — Сергій Литовченко.

Пінчук забив у цей день двічі — у першому таймі у ворота киян, а після перерви — у власні. Гості у другому таймі повністю перевернули гру, а коли вона була зроблена, навіть випустили на заміну 40-річного президента клубу Кикирешка.