20:15 12.02

ФК "Полтава" продовжує переможну ходу на Кубку Пожечевського

На базі футбольного клубу "Полтава" продовжується турнір на призи відомого тренера Віктора Пожечевського. Зіграно матчі третього туру.

У стартовому матчі третього ігрового дня «Суми» з мінімальним рахунком переграли «Мир».

Суми - Мир - 1:0 (1:0)

Гол: Гребенюк, 36.

Долю матчу вирішив єдиний гол від Івана Гребенюка у середині першого тайму. Перемога дозволила команді Юрія Ярошенка продовжити переслідування лідера – ФК «Полтава».

ФК Полтава - Вільні агенти - 3:0 (2:0)

Голи: Семенець, 5, Масалов, 45+2, Насібулін, 85 - пенальті.

Полтава: Попович, Стеценко, Масалов, Гудак, Пінчук, Коновалов, Фаюк, Мілько, Ян Ковалевський, Семенець, гравець на перегляді. На заміну виходили: Бонь, Єфремов, Сокуренко, Насібулін, Іванов, Д. Фаворов, Зеленевич, Ковтун, Парамонов, Вовкодав, Семенюк.

ВА: Саух, Масюк, Ільчиш, Олефір, Попов, Шмиголь, Швей, Халілов, Манасян, Дяченко, Гриценко. На заміну виходили: Мартян, Романчук, Місяйло, Потапенко, Богданов, Гулович, Пономаренко, Прядко.

Підопічні Анатолія Безсмертного грали двома різними складами, а вільні агенти мали обмежений кадровий ресурс. Утім, перемога не далася команді першої ліги легко. Завдяки швидкому голу Семенця полтавці діяли розкуто, проте і суперник мав свої шанси, якими не скористався. У компенсований до першого тайму час Масалов чудово пробив із-за меж штрафного майданчика – Саух запізно зреагував на постріл – 2:0. А крапку у грі поставив Насібулін, який заробив пенальті (сфолив Ільчиш) і сам упевнено його реалізував.

Нафтовик - Динамо – 1:1 (0:1)

Голи: Антюх, 59 – П. Ротань, 24.

Динамо: Яковченко, Калюжний, Черняк (Носач, 55), Краснопьоров, Колісниченко,Жарий (Рудик, 60), П. Ротань, О. Ротань, Гришин, Ребенок, Гребинюк.

Чудово проявив себе у воротах воротар Дмитро Яковченко, який не раз рятував свою команду. У середині першого тайму динамівці заробили право на кутовий удар і Петро Ротань лівою ногою безпосередньо від прапорця низом відправив м’яч у ворота. По дорозі смугастий нікого не зачепив і спокійно влетів у дальній кут. Диво-гол!

У другому таймі «Нафтовик» створив з півдюжини гольових моментів, але пробити Яковченка вдалося команді першої ліги лише раз. Після флангової атаки Денис Антюх відгукнувся вчасно на передачу партнера – 1:1. Останні півгодини суперники провели в обопільних атаках і відзначитися могли обидві команди. Але підвела реалізація.

13:00 Вільні агенти — «Динамо»

Ймовірно, доля трофею вирішиться у матчі останнього ігрового дня між полтавцями та сумчанами.