16:45 07.10

ФК "Полтава" програв у Луцьку. ВІДЕО

Головний тренер ФК "Полтава" Анатолій Безсмертний після фіаско його підопічних у Луцьку несподівано заявив, що перед командою не стоїть завдання підвищитися в класі. Проте полтавці поки що залишаються на другому місці у Першій лізі.

Волинь — Полтава — 2:0

Голи: Медведь 45+2, Ляшенко 57.

Волинь: Хвалицький, Тетеренко, Никитюк, Воробей, Романюк, Медведь, Кінаш (Ільницький 87), Марчук (Дмитренко 73), Ляшенко, Неделюк, Піщур.
Головний тренер — Альберт Шахов.
Полтава: Кучинський, Бородай, Парамонов, Кушниренко (Ковтун 81), Голіков, Крапивний (Савченко 64), Покотилюк, Савін (Страшкевич 68), Насібулін (Дегтярьов 71), Трояновський (Олійник 61), Ковпак.
Головний тренер — Анатолій Безсмертний.
На 84-й хвилині вилучений Ляшенко (друга жовта картка).

У матчі з одним із лідерів чемпіонату луцька команда здобула закономірну перемогу. Старт поєдинку ознаменувався низкою стандартів. Перший небезпечний момент створили підопічні Анатолія Безсмертного: нагоду відзначитися мав досвідчений Ковпак. Оборонці лучан зробили висновки і в подальшому таких шансів екс-нападнику національної збірної не давали. Декількома хвилинами пізніше фірмовий рейд вдався Ляшенку. Андрій завершував атаку ударом у ближній кут, однак Кучинський не дрімав і перевів м’яч на кутовий.

На 37-й хвилині небезпечно пробивав Медведь, однак у тому моменті арбітр вгледів офсайд. Олександр таки домігся свого, забивши гол "у роздягальню" — у компенсований до першого тайму час. Марчук виконав подачу у карний майданчик полтавців, де досвідчений екс-ворсклянин Піщур нав’язав боротьбу і змусив помилитися голкіпера та захисників гостей. Найспритнішим біля воріт виявився саме Медведь — 1:0.

У полтавців гра відверто не йшла. Волиняни змусили грати без м’яча досвідченого Ковпака. На 57-й хвилині господарі зняли всі питьання щодо переможця — Ляшенко вийшов на ударну позицію і влучно пробив — 2:0. Через три хвилини небезпечно пробивав Никитюк – удар Романа взяв Максим Кучинський.

Єдиний по-справжньому реальний шанс скоротити різницю у рахунку мав Савченко, але м’яч після його удару головою розминувся із дальньою стійкою. Не допомогла підопічним Безсмертного і поява на полі одного з кращих снайперів колективу Дегтярьова. Навіть у меншості (останні хвилини господарі грали без вилученого Ляшенка) лучани діяли достойно і перемогли по ділу.

А на прес-конференції після поєдинку Анатолій Безсмертний несподівано заявив, що його команда не має завдання підвищитися в класі, хоча всі футболісти полтавців раніше неодноразово говорили протилежне.

В інших матчах туру представники Полтавщини також програли, засмутивши власних уболівальників. Команда Сергія Пучкова програла у Петровому, а підопічні Сергія Ященка, не реалізувавши пенальті, поступилися вдома краматорцям. Цікаво, що один із голів у ворота Андрія Олійника забив екс-кременчужанин Віталій Собко.