10:30 22.05

ФК "Полтава" програв утретє поспіль

У матчі 32-го туру футбольної першої ліги ФК "Полтава" на стадіоні "Лтава" в Крутому Березі поступився чернігівській "Десні" - 0:1, зазнавши третьої поспіль поразки.

Полтавці хоч і перебували перед матчем поза першою десяткою ("Десна" - друга і бореться за вихід до Прем'єр-ліги) й грали переважно на контратаках, мали шанс відкрити рахунок на дев'ятій хвилині, однак Євген Трояновський не реалізував пенальті.

Надалі ініціатива повністю була у чернігівців, котрі винахідливо діяли в атаці й повністю перекрили господарям поля можливості до організації своїх дій.

Забили чернігівці лише раз: на 49-й хвилині атака лівим флангом завершилася фолом Дмитренка і штрафним ударом із точки в кількох кроках від бокової лінії. Чепурненко подав на ближню штангу, де центрбек гостей Максименко вже у кількох кроках від стійки ударом головою підправив траєкторію польоту м’яча — прямісінько в сітку.

До кінця матчу полтавці не змогли відігратися, а "Десна" довела поєдинок до перемоги і, враховуючи поразку "Вереса" від "Нафтовика", у боротьбі за друге місце випереджає рівнян на шість очок за два тури до кінця першості.

ФК Полтава - Десна (Чернігів) — 0:1

Гол: Максименко 47

Полтава: Кринський, Соломка, Бородай, Ковтун, Голіков, Насібулін, Дегтярьов, Трояновський (Пучковський 67), Лебеденко, Зеленевич (Нехтій 46), Дмитренко. Запасні: Мусієнко, Кушніренко, Сокуренко, Лучик.

Головний тренер — Володимир Прокопиненко.

Десна: Махновський, Фаворов, Максименко, Братков, Мостовий, Щедраков, Чепурненко, Картушов (Бовтрук 90), Волков, Кірієнко (Філіппов 88), Арвеладзе (Коберідзе 77). Запасні: Шевченко, Чорноморець, Солдат, Коваленко.