19:39 23.04

ФК "Полтава" втратив три очки у Миколаєві

23 квітня у поєдинку 29-го туру першості країни з футболу серед клубів Першої ліги футболісти "Полтави", які ведуть боротьбу за підвищення в класі, програли важливий матч у Миколаєві - 1:2.

Миколаїв — ФК Полтава — 2:1

Голи: Герасимець 81-пен., 83 — Дегтярьов 36-пен.

Полтава (стартовий склад): Кринський — Голіков, Бородай, Парамонов, Жук — Крапивний, Покотилюк — Савін, Савченко, Мединський — Дегтярьов. На заміну виходили: Іванов, Недоля, Олійник, Насібулін, Ковпак.

Глядачі побачили у матчі три пенальті, два з яких арбітри призначили у ворота господарів. Якщо Максим Дегтярьов з 11 метрів забив гол, то Олександр Ковпак, який вийшов на заміну у другому таймі, влучив у поперечину.

Миколаївці забили двічі за три хвилини — спочатку з пенальті, а потім із гри відзначився Сергій Герасимець.

Полтавці після втрати очок у Миколаєві з другої позиції в таблиці перемістилися на третю. Наших земляків на одне очко наразі випереджає «Інгулець», із яким команда Безсмертного гратиме вдома вже у наступному турі.