ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:48 20.11


ФК "Ворскла" придбав сучасні рекламні носії

На стадіоні імені Бутовського у Полтаві з’являться нові та сучасні рекламні носії. Замовник - футбольний клуб "Ворскла". Вартість лед-дисплеїв, загальна довжина яких майже сто метрів - 4 мільйони 278 тисяч гривень.

Рішення про укладений договір між замовником та переможцем торгів опублікували вчора, 19 листопада, на сайті публічних закупівель "Прозорро". У звіті про результати проведення тендеру вказано, що ворскляни придбали лед-дисплей китайського виробництва, призначений для вуличного використання. Встановити рекламні табло повинні до 25 грудня цього року. У торгах брали участь два підприємства - товариство з обмеженою відповідальністю "Комплекс-В" та "Модерн Телеком Інжиніринг". Перемогла перша пропозиція.

Сьогодні футбольні клуби через розміщені вздовж периметра поля носії рекламують продукцію та послуги спонсорів, а також просувають власні маркетингові програми. Наповнення лед-екранів, як на полі, так і в інших частинах стадіону, контролюється з центрального пульта управління за допомогою декількох комп'ютерів.

Сьогодні середній європейський футбольний клуб може дозволити собі придбання світлодіодних екранів для вирішення різних завдань. Екран, встановлений на автостоянці біля стадіону, наприклад, може виводити привітні написи на адресу уболівальників. Великий екран на трибунах, окрім банального рахунку, має можливість демонструвати предматчевий відеоролик, рекламу, а також найцікавіші моменти поточної гри. А розміщені по периметру поля цифрові білборди "крутять" рекламу спонсорів, сприяючи багаторазовому зростанню комерційних доходів клубу.

Головними критеріями якості цифрових білбордів є гарантійний термін, яскравість та якість світлових сигналів, дискретність сигналу, частота оновлення та кут огляду.

Окрім власне рекламних щитів, полтавському клубу необхідно знайти та запросити на роботу професіоналів, які забезпечать їх правильне встановлення та подальше обслуговування на стадіоні з урахуванням усіх особливостей спортивної арени. Експерти радять клубам не заощаджувати на цьому і довіряти виконання робіт лише перевіреним та досвідченим фахівцям.

Світовий досвід говорить про те, що клуби, які виділяють кошти на придбання високотехнологічних рекламних щитів, матимуть значну віддачу від витрат, адже термін служби лед-білбордів становить 8-10 років.

спорт, футбол, ФК Ворскла, реклама, білборд, Китай, лед-екран

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.