ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 30.03


Французький суд дозволив Жеваго не повертатися в Україну

Суд у французькому місті Шамбері відхилив запит української сторони про екстрадицію відомого українського бізнесмена, почесного президента ФК "Ворскла" Костянтина Жеваго.

 

Зазначається, що суд ухвалив рішення 30 березня "після ретельного розгляду всіх матеріалів справи, з урахуванням усіх доказів та аргументів, які надала сторона захисту".

На переконання Жеваго, ухвала французького суду "підтверджує, що справа проти нього є політичною і не має юридичного підґрунтя". 

Екстрадиційний запит про видачу Жеваго був поданий українською стороною, зокрема Офісом генерального прокурора та Державним бюро розслідувань у рамках розслідування кримінального провадження про розтрату коштів банку "Фінанси та кредит".

Мільярдер контролює компанію Ferrexpo, якій належить Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат. 27 грудня його затримали в Куршевелі за запитом Державного бюро розслідувань, після чого він перебував під вартою.

5 січня стало відомо, що суд у Шамбері звільнив олігарха під заставу в мільйон євро до наступного слухання про його екстрадицію. Дату засідання перенесли на 19 січня, бо адвокати Костянтина Жеваго та сторона обвинувачення попросили більше часу для розгляду справи.

2 лютого мільярдер Костянтин Жеваго знову мав виступити у слідчій палаті апеляційного суду у Шамбері. Однак засідання перенесли на 16 березня, бо надані стороною захисту документи надійшли надто пізно.

На сьогодні накладено арешт на майно підозрюваного, а також пов’язаних з ним юридичних осіб. Зокрема, на акції його підприємств на сотні мільйонів гривень, корпоративні права товариств, 26 об’єктів нерухомості. Також накладено арешт на майно інших юридичних осіб, які пов’язані з колишнім депутатом. Серед іншого, це 14 майнових комплексів, 21 частина майнових комплексів, 30 нежитлових приміщень, 10 квартир.

суд, скандал, Костянтин Жеваго, Франція

За темою:

  • За незаконний продаж підакцизних товарів чоловіку загрожує штраф
  • На Полтавщині СБУ викрила ще трьох прихильників "рашизму"
  • Міська влада не знає, що робити з історичною будівлею екскінотеатру "Колос" у Полтаві
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.