11:15 01.08

Футболісти СК "Полтава" перемогли у Дніпрі та очолили турнірну таблицю

У другому турі першості країни з футболу єдиний представник області у другій лізі - СК "Полтава" - у Дніпрі здолав місцеву "Перемогу". Після двох турів полтавці набрали максимальні шість очок і поки що не пропускали у власні ворота.

Перемога — СК Полтава — 0:1

Гол: Копитов (17).

Перемога: Суаіб, Велєв, Резесідзе, Литвак, Слінкін, Краєв, Павлюк, Валєєв (Ляшенко, 53), Радченко, Кіча, Сікорський (Фхакадзе, 53).

Полтава: Вічний, Бужин (Підлепич, 89), Томенко, Таранушич, Савенков, Копитов, Даниленко (Пономаренко, 86), Яременко, Щербак, Горжуй (Куімов, 90+1), Руденко (Стрельцов, 46).

Полтавці здобули першу в історї клубу гостьову перемогу на професійній арені у боротьбі з дуже непростим суперником. Єдиний та переможний м'яч на сімнадцятій хвилині забив новачок команди Дмитро Копитов, який уперше вийшов у стартовому складі.

Гол вийшов красивим — господарі помилилися на своїй половині поля, Денис Руденко перехопив м'яч, потім його підібрав Щербак, який увірвався до штрафного майданчика та відпасував на Максима Горжуя. Той у свою чергу ідеально віддав під удар Копитову, а Дмитро влучним пострілом без обробки з 17-ти метрів увігнав плямистого у сітку.

Якщо говорити про володіння м’ячем і територіальну перевагу, то нею все ж більше володіли господарі. Варто відзначити ще одного дебютанта полтавців  — воротаря Яна Вічного — який кілька разів виручав свою команду в небезпечних епізодах.

Гості не дозволили "Перемозі" бодай щось вичавити зі свого володіння голи та контролювали рахунок. Більше того, після перерви малиново-золоті мали 4-5 нагод, аби збільшити рахунок, але своїми шансами не скористалися Яременко, Щербак, Стрельцов...

У підсумку гол Дмитра Копитова залишився єдиним у матчі. "Полтава" здобула другу перемогу поспіль і очолила турнірну таблицю групи "Б" другої ліги.

У наступному турі, 8 серпня, полтавці прийматимуть "Скорук" із Томаківки, але перед цим, у середу, 4 серпня, на команду Володимира Сисенка чекає кубковий виїзд до "Лівого Берега", де працює добре відомий полтавським уболівальникам Микола Павлов.