ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 22.10


Футбольний матч "Ворскла" - "Шахтар" опинився під загрозою зриву. ОНОВЛЕНО

Центральний матч туру УПЛ "Ворскла" — "Шахтар" ще до його початку стає скандальним. Гра, яка мала відбутися Полтаві 24 жовтня, була перенесена до Олександрії, але це влаштовує не всіх.

Матч може відбутися в іншому місці, повідомляє пресслужба УПЛ. Зокрема у повідомленні йдеться: "У середу, 21 жовтня, Дирекцією УПЛ було встановлено, що з об'єктивних причин матч "Ворскла" — "Шахтар" не може бути проведений в Олександрії. Про місце проведення зазначеного матчу буде повідомлено пізніше".

Як нам стало відомо, "Шахтар" хоче зіграти обидва матчі проти ворсклян у Києві, де базується команда. Полтавці - категорично проти цього. 

Проведення ж матчу в Полтаві не дозволяє епідеміологічна ситуація в місті.

Менеджер ворсклян Олег Лисак прокоментував позицію клубу щодо перенесення матчу "Ворскла" — "Шахтар" до Києва.

 — Вчора почалися якісь незрозумілі для нас гойдалки (а саме телефонні дзвінки й жодних офіційних листів, — прим. ред.), нам почали ставити умови, за яких ми повинні їхати на гру з "Шахтарем" до Києва. Якщо так, то ми готові навіть віддати "гірникам" свій готель у Кременчуці. Але ж ми запропонували цілком прийнятний з усіх точок зору, в тому числі маршруту, для обох сторін, варіант з Олександрією. Не хочемо, аби нами маніпулювали, щось підлаштовуючи на свій манер. Сподіваємось, УПЛ дасть правильну оцінку ситуації, що склалася, і ми спокійно, без взаємних образ та претензій, зіграємо цей матч в Олександрії на арені з нормальною інфраструктурою. Ще раз наголошую: ми категорично проти перенесення гри до столиці, тим більше, що "Шахтар" наполягає на тому, аби й зустріч другого кола також зіграти в Києві. Змушені будемо звернутися до органів футбольного судочинства, — резюмував Лисак.

Оновлення.

Врешті-решт, суперники досягли компромісного рішення. Матч відбудеться в Києві, повідомляє пресслужба УПЛ. Команди зіграють на стадіоні імені Баннікова. Гра розпочнеться о 14:00 і номінальним господарем буде "Шахтар". А поєдинок  20-го туру, який мав стати для "Ворскли" виїзним, відбудеться в Полтаві (за умови належної санітарно-епідемічної ситуації в місті на дату проведення матчу).

спорт, футбол, ФК Ворскла, УПЛ, скандал

За темою:

  • Відбувся черговий тур чемпіонату Полтавщини з футболу-2021
  • Послесловие: главные новости после чемпионата мира по хоккею
  • Защитный шлем для роликов: особенности выбора
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.