19:45 15.08

Футбол. Друга ліга. СК "Полтава" та "Яруд" м'ячів не забивали

Дуже цікава та напружена, проте нульова нічия була зафіксована у поєдинку 4-го туру Другої ліги між СК "Полтава" та маріупольським "Ярудом" Олега Краснопьорова. Господарі втратили шанс очолити турнірну таблицю.

СК Полтава — Яруд - 0:0

СКП: Вічний, Бужин, Томенко, Таранушич, Савенков, Копитов (Пономаренко, 67), Даниленко, Яременко (Підлепич, 77), Щербак, Стрельцов, Горжуй.

Яруд: Гончаренко, Лисенко, Таранда, Запорощенко, Саєнко, Матвєєв, Булгаков, Мочевінський, Корицький, Литовченко, Сандрак-Вінницький.

У гості до Полтави прибула яскрава атакувальна команда. Судячи з перших трьох ігор у Другій лізі, "Яруд" сам грає у цікавий футбол і дає опонентам робити те ж саме. "Верхові" поєдинки (перестрілка 3:3 із "Вікторією", розгром "Сум" 4:1 і поразка 1:2 від дніпровської "Перемоги"). Що цікаво, у цих матчах всі 8 голів зелено-чорних оформили різні гравці — отже, забивати там вміють не лише номінальні нападники, а й гравці оборонної ланки, і хавбеки. Тренер цієї "веселої" команди добре знайомий полтавській публіці за виступами у "Ворсклі" Олег Краснопьоров. А його попередником був ще один ветеран полтавського футболу — Дмитро Єсін, який теж був присутнім на матчі.

Команди розпочали без центру поля — обмінялися гострими нагодами. Стартові хвилини, в цілому, були за "Ярудом" – гості давили на слабке місце "Полтави", створюючи небезпеку після стандартних положень. Але господарі спокійно нейтралізували гостроту.

Олег Краснопьоров із самого початку гри почав агресивно реагувати на будь-яке рішення арбітра не на користь його команди. Хоча боротьби було дійсно багато, майже в кожному епізоді, але суддя достойно справлявся зі своєю роботою. Натомість Володимир Сисенко перебував взагалі за межами технічної зони і спокійно спостерігав за грою неподалік поля – в попередній грі коуч полтавців отримав червону картку за незгоду з рішеннями арбітра.

В середині тайму господарі поля нарешті відчули свою гру і перехопили ініціативу. Було видно, що "Яруд" після активного початку трохи "підсів" функціонально. Здавалося, що "Полтава" навіть спроможеться на гол до кінця тайму — регулярні дальні удари та подачі з кутових становили небезпеку, але десь реалізація, десь просто нефарт допомогли "Яруду" залишити нулі на табло.

Одразу по перерві різниця між командами стала ще більш разючою. Це стосується всіх базових статистичних показників – володіння м'ячем, передач у фінальну третину, виграних єдиноборств. Це не могло не привести до низки гольових моментів, які чим ближче до завершення зустрічі, то частіше з'являлися у "Полтави". Апогеєм став вихід віч-на-віч у виконанні Євгена Стрельцова. Нападник робив усе на відмінно, окрім розрахування сили удару – пробий трішки сильніше і захисник вже би не виніс м'яча з самісінької лінії воріт. Подібні епізоди ще були у полтавчан, можливо, навіть більш небезпечні. Чого вартий удар Бужина з десяти метрів - вище воріт…

Господарі намагалися забити до фінального свистка. Останні хвилини гри перетворилися на суцільний штурм воріт воротаря гостей Гончаренка, але вони так і залишилися непідкореним рубежем для полтавців, яких уболівальники проводжали аплодисментами.

Якби футбол був логічним видом спорту, рахунок на табло був би на користь полтавців. Але іноді пані Фортуна посміхається супернику.