20:45 12.09

Футбол. "Олімпія" програла домашній матч Кубка країни серед аматорів

У першому матчі 1/16 фіналу розіграшу Кубка України з футболу серед аматорів "Олімпія" (Савинці) вдома програла команді з Дніпропетровщини, але не втратила шансів на загальний успіх у двобої.

Відбулися перші матчі 1/16 фіналу Кубка України з футболу серед аматорів. Майже всі вони 12 вересня пройшли у рівній боротьбі, тому доля більшості путівок у наступний раунд вирішиться за тиждень, коли будуть зіграні матчі-відповіді.

У Миргороді, в присутності понад тисячі уболівальників, єдиний представник Полтавщини у турнірі - "Олімпія" із Савинців - програла команді "ВПК-Агро" (Магдалинівка, Дніпропетровська область) - 0:1.

Єдиний гол наші земляки пропустили через прикру помилку голкіпера, який у простій ситуації не зміг зупинити м'яч, відпасований йому власним захисником.

По грі переважали підопічні Олександра Кулика. Миргородці більше володіли територією і частіше били по воротах. Проте не використали з півдюжини моментів, а на 30-й хвилині матчу навіть не реалізували пенальті - після удару Владислава Ковтуна м'яч влучив у стійку.

На заключних хвилинах господарі все ж забили, але цей гол Едуарда Богомаза арбітри відмінили через офсайд.

Цікаво, що ворота гостей захищав 43-річний Микола Збарах, який чверть віку тому розпочинав свою футбольну кар'єру у складі ворсклян.

Гра-відповідь у Магдалинівці — за тиждень.