21:45 09.03

Футзал: дві полтавські команди зіграли перші кубкові чвертьфінали

Відбулися перші матчі ¼ фіналу Кубка України з футзалу серед жіночих команд. На цьому етапі виступають одразу дві полтавські команди.

9 березня ПЗМС зіграла перший матч проти київської команди "Будстар". Підопічні Миколи Кудацького були близькими до перемоги, але за хвилину до фінальної сирени помилилися та її втратили.

ПЗМС — Будстар — 1:1
Голи: Дударчук 10 — Форсюк 39.
ПЗМС: Діхтяр - Шаповал, Воскобойник, Бабенко, Тищенко - Завгородня, Барсова, Дударчук, Мочалова, Келеп, Галак, Волосина.

На 10-й хвилині Вероніка Волосина віддала пас на Юлію Дударчук, а та зважилася на удар здалеку - не сильний, але влучний. М’яч залетів у сітку — 1:0. А на 39-й хвилині лідерка гостей Юлія Форсюк перехопила передачу від тієї ж Дударчук, обігралася з партнеркою і влучно пробила — 1:1.

Гра-відповідь відбудеться 6 або 7 квітня в Києві.

В іншому чвертьфіналі полтавки з ДЮСШ ім. Бутовського у Володимирі-Волинському програли перший матч "Ладомиру" з рахунком 11:5. Гра-відповідь відбудеться у квітні у Полтаві.