18:45 21.12

Футзалістки ПЗМС переможно стартували у кубковому турнірі

У Полтаві триває кваліфікаційний етап Кубка України з футзалу серед жіночих команд. Сьогодні у спорткомплексі ПЗМС стартували матчі групи "А", команда ПЗМС переграла чемпіонок України.

ПЗМС — IMS-НУХТ — 3:1

Голи: Дударчук 29, 35, Мочалова 38 — Майбородіна 24.

ПЗМС: Цикаленко - Шаповал, Тищенко, Завгородня, Барсова, Дударчук, Мочалова, Келеп, Волосина.

Головний тренер - Микола Кудацький.

IMS-НУХТ: Кислова - Бавзенюк, Бундюк, Майбородіна, Кліпаченко, Павленко, Воловенко, Роздобудько, Прокопенко, Сидоренко, Шевченко.

Головний тренер - Тарас Шпичка.

На 35-й хвилині вилучена Ганна Прокопенко.

Киянки за день зіграли двічі. Спочатку вони легко перемогли "Теслу-2" - 12:2, проте у першому таймі другого поєдинку вони впевнено діяли першим номером. Чудова гра Олени Цикаленко довго не давала гостям можливості забити. На 18-й хвилині Кліпаченко віддала пас на Майбородіну і та переграла Олену Цикаленко - 0:1.

До перерви Маргарита Мочалова мала шанс відновити статус-кво, але влучила у каркас воріт.

У другому таймі полтавки заграли по-іншому, додавши у швидкості та мобільності На 29-й хвилині Євгенія Шаповал з аута віддала під удар Юлії Дударчук і після помилки голкіпера рахунок став рівним — 1:1.

На 35-й хвилині воротар гостей Вікторія Кислова у боротьбі з Маргаритою Мочаловою зіграла рукою за межами штрафного майданчика. Полтавський рефері Олександр Матяш-молодший призначив штрафний, а Кислова залишила майданчик. Юлія Дударчук зі штрафного гарматним пострілом у верхній кут вивела ПЗМС уперед — 2:1.

Киянки випустили на майданчик п’ятого польового гравця, і за хвилину до фінального свистка полтавки поставили крапку у грі. Маргарита Мочалова ударом у порожні ворота встановила остаточний рахунок у матчі — 3:1.