16:26 27.10

Футзалістки ПЗМС поступилися у Харкові "Теслі". ВІДЕО

У суботу, 27 жовтня, у Харкові футзалістки ПЗМС у напруженому поєдинку другого туру чемпіонату країни серед команд вищої ліги програли місцевій "Теслі" - 1:3.

Тесла — ПЗМС — 3:1

Полтавки мали значні кадрові проблеми і провели далеко не найкращий свій матч. Три голи з чотирьох були забиті у першому таймі гри. Вже на першій хвилині рахунок відкрили господарки майданчика. А в середині першого тайму вони подвоїли свою перевагу. Полтавки ж забили перед перервою завдяки зусиллям Яни Келеп, яка добила м'яч у сітку після пострілу Юлії Дударчук.

У другому таймі харків'янка Кристина Єрьоменко встановила остаточний рахунок у грі. У цей момент полтавки грали у меншості — за дві жовті картки з поля арбітри вилучили Таїсію Бабенко.