16:33 01.12

Футзалістки ПЗМС програли у столиці чемпіонкам України. ВІДЕО

У перший день грудня полтавський клуб ПЗМС програв календарний матч чемпіонату країни з футзалу серед жінок чемпіонкам - ІМС-НУХТ - 1:4. Це друга поспіль поразка підопічних Миколи Кудацького.

ІМС-НУХТ — ПЗМС — 4:1

Голи: Кирильчук 11, Павленко 16, 35, Майбородіна 24 — Дударчук 29.

На 40-й хвилині Келеп (ПЗМС) не реалізувала 10-метровий (воротар).

Полтавки програли суперницям перший тайм за всіма статтями. Як підсумок — три пропущені голи. А свої шанси (найкращий був у Мочалової) полтавки не реалізували. Другий тайм був рівним, проте чемпіонкам країни без особливих проблем вдалося довести гру до перемоги. Єдиний гол у складі ПЗМС зі штрафного удару забила Юлія Дударчук, для якої це 5-й результативний удар у цьогорічному чемпіонаті.

Тепер чемпіонат бере паузу. Дударчук, а також її подруги по команді — Бабенко, Шаповал і Цикаленко — вирушають у розташування національної збірної країни, яка 7 та 8 грудня проведе дві контрольні гри в Ужгороді проти збірної Словаччини.

Наразі полтавки перебувають на четвертому місці в турнірній таблиці вищої ліги. Свй наступний матч ПЗМС проведе вже у наступному році. Наприкінці січня полтавки у гостях зустрінуться з "Багірою".