21:30 24.11

Футзалістки ПЗМС удома програли столичному "Будстару-НПУ"

У суботу, 24 листопада, в календарному матчі чемпіонату країни з футзалу серед команд вищої ліги полтавський клуб ПЗМС на своєму майданчику поступився у напруженій боротьбі киянкам із "Будстару" - 1:2.

Полтавки грали першим номером, створюючи напругу біля чужих воріт, та застосовували високий пресинг. Безумовно, це не могло не створювати нервовість у гостей. Однак, при цьому господарки майданчика часто помилялись у простих ситуаціях, а також погано використовували моменти. Саме помилка та контратака призвели до того, що вже на 3-й хвилині Козаченко вивела "Будстар-НПУ" вперед. З одного боку – такий перебіг подій був нелогічним. А з іншого – підопічні Миколи Кудацького самі винні у голі, вважає футзальний портал 5x5.

Полтавки спробували швидко відігратись, але зробити цього їм не вдалося. Перш за все, "завдяки" невдалій реалізації своїх моментів та чудовій грі Митрофанської. Втім, незадовго до екватору першого тайму Мочаловій таки вдалося зрівняти рахунок, красиво забивши п’ятою. А за 11 секунд до перерви ще один контрвипад ледь не завершився голом Юлії Форсюк, але капітану київської команди не вдалося переправити м’яч у ворота після флангового прострілу.

Приблизно така ж картина була і після перерви. На 31-й хвилині помилка Бабенко призвела до виходу Козаченко віч-на-віч із Цикаленко та другого голу у ворота ПЗМС. Полтавки пішли на штурм, і все могло би змінитись, якби в одному з епізодів арбітри призначили 6-метровий за фол проти Дударчук. Однак, арбітри промовчали. А остаточно стало зрозуміло, що гості з Києва вже не відпустять перемогу на 40-й хвилині, коли Бабенко отримала другу жовту картку. І тепер змушена буде пропустити ще й надважливий матч наступного туру проти "ІМС-НУХТ".

"Будстар-НПУ" здобув свою дебютну перемогу в чемпіонаті України серед команд вищої ліги. А ПЗМС удруге програв прямому конкуренту в боротьбі за медалі. Більше того – це перша домашня поразка полтавок у цьому сезоні.

ПЗМС – Будстар-НПУ (Київ) – 1:2

Голи: Мочалова 9 – Козаченко 3, 31.
ПЗМС: Цикаленко – Бабенко, Волосина, Келеп, Барсова – Є. Шаповал, Завгородня, Мочалова, Дударчук - Гавриш, Тищенко.
Будстар-НПУ: Митрофанська – Фесенко, Козаченко, Марченко, Форсюк – Зеленська, Соломаха, Коденець.
Попередження: Бабенко 38.
Вилучення: Бабенко 40 (друге попередження).