19:00 11.11

Футзалістки ПЗМС упевнено перемогли київський клуб "5G". ВІДЕО

У третьому турі чемпіонату країни з футзалу серед жінок 11 листопада у Полтаві зустрілися місцева команда ПЗМС та столична "5G". Підопічні Миколи Кудацького впевнено виграли - 6:1.

На старті гри найактивнішою у складі ПЗМС була Барсова, яка кілька разів могла забивати, однак вразити ворота Терех їй не вдалося. Втім, вже на 8-й хвилині господаркам таки вдалось відкрити рахунок — сталося це не без допомоги киянки Носової, яка записала до свого пасиву автогол.

Полтавки диктували суперницям свої умови, та після голу їм стало помітно легше грати. Проте, варто відзначити, що "5G" намагався відповідати. У киянок відзначимо капітана Лебедєву, яка була активною та націленою на ворота Цикаленко. Незадовго до кінця першого тайму рахунок став 2:0 на користь ПЗМС — це Юлія Дударчук виконала класний сольний прохід та "розстріляла" Терех.

Маргарита Мочалова, для якої це був перший матч після важкої травми та операції, розігравши класну комбінацію з Гавриш, у середині другого тайму збільшила перевагу ПЗМС. А вже за хвилину досвідчена Євгенія Шаповал довела рахунок до розгромного – 4:0.

На 36-й хвилині у ворота киянок був призначений дабл-пенальті, який красиво реалізувала Дударчук. А вже за хвилину Мочалова порадувала уболівальників дуже класним за своєю естетикою голом. Хоча могла Маргарита записати на свій рахунок і дубль, якби реалізувала свою спробу забити 10-метровий.Але м'яч влучив у стійку.

У гостей було не так багато моментів. Одного разу після помилки в обороні полтавки дозволили гостям відзначитись – це зробила Ткачук. Могли підопічні Світлани Головіної забити і тоді, коли їх полтавські опонентки почали експериментувати з грою з п’ятим польовими. Але не вистачило майстерності...

ПЗМС (Полтава) – 5G (Київ) – 6:1

Голи: Носова 8-автогол, Дударчук 17, 36 – з 10-метрового, Гавриш 28, Є. Шаповал 29, Мочалова 37 – Ткачук 36.

ПЗМС: Цикаленко – Шаповал, Дударчук, Барсова, Волосина – Завгородня, Мочалова, Гавриш, Келеп, Тищенко.

Попередження: Швець 23.
Вилучення: Швець 30 (друге попередження).
На 39-й хвилині Мочалова (ПЗМС) не реалізувала 10-метровий (поперечина).