19:00 01.05

Футзальний скандал: ПЗМС не дограватиме сезон

У футзальній спільноті - черговий скандал. Сьогодні, у перший травневий день стало відомо, що полтавський ЖФК ПЗМС на знак протесту проти суддівського свавілля збирається проігнорувати півфінал Кубка країни.

Причина демаршу — упереджене, на думку полтавського клубу, суддівство в останньому і вирішальному матчі чемпіонату країни з футзалу проти київської команди IMS-НУХТ, в якому вирішувалася доля "золотих" медалей.

Полтавки програли — 1:2, хоча після першого тайму були попереду у рахунку. Втім, на останній хвилині гри команда Миколи Кудацького мала сподіватися на шостий фол із боку суперниць, який карається 10-метровим штрафним, а також на вилучення у киянок після іншого грубого фолу — на Єрмоленко, яка виходила віч-на-віч із воротарем суперниць. Так, ці шанси ще слід було би реалізувати, але арбітри позбавили полтавок навіть теоретичної можливості зрівняти рахунок.

ПЗМС завершує сезон, а IMS-НУХТ без боротьби виходить до фіналу Кубка України. Саме киянки представлятимуть нашу країну восени у першій офіційній футзальній Лізі чемпіонів серед жіночих команд.

Президент ПЗМС Олександр Кудацький у розмові з нашим кореспондентом підкреслив, що задоволений своєю командою і не має претензій до дівчат, які віддали на столичному майданчику всі сили. А от до суддівства у полтавців претензії є, і клуб уже подав офіційну апеляцію на дії бригади арбітрів у скандальному матчі двох лідерів українського жіночого футзалу.

Вважаю, що саме наша команда — справжні чемпіонки України. Ми це довели у двох протистояннях із НУХТ у фінальній частині чемпіонату, вигравши вдома — 3:1, та мінімально програвши у гостях через скандальне суддівство