21:18 22.01

Футзал. Полтавки декласували чемпіонок України

Сьогодні у динамівському спорткомплексі відбувся календарний матч жіночої першості країни, в якому команда ПЗМС упевнено перемогла "Біличанку" - 5:1.

ПЗМС - Біличанка - 5:1

Перед звітним матчем команди посідали сусідні позиції в турнірній таблиці. Гості наразі йдуть на другому місці, команда ПЗМС - на третьому. Після сьогоднішньої перемоги полтавки скоротили відставання від суперниць із чотирьох до одного очка. На цьому перший етап чемпіонату (10 турів) завершено. Найцікавіше - далі.

У Полтаві грали дві найтитулованіші команди вітчизняного жіночого футзалу - обидві виграли по 10 чемпіонських титулів. Звісно, полтавки всі свої перемоги святкували під назвою "Ніка", яку так полюбляють уболівальники команди, та й самі дівчата. Але тепер у клуба - нова сторінка в біографії.

Зустріч розпочалася на 12 хвилин раніше анонсованого часу, тому уболівальники (а їх було майже чотириста) займали місця здебільшого вже під час поєдинку. Гра пройшла за відчутної переваги полтавок. До перерви вони створили чимало моментів біля воріт ірпінської команди, але землячкам не вистачало концентрації та гарного останнього пасу. ПЗМС грав першим номером, але мав чимало проблем після разючих і швидких контратак гостей. За півтори хвилини до перерви чергова атака "Біличанки" принесла киянкам успіх. Це досвідчена Поліщук опинилася у потрібному місці в потрібний час - 0:1.

Після перерви полтавки відразу ж перейшли до активних дій. Вони діяли впевнено та натхненно - і вже за перші 9 хвилин другого тайму чотири рази "розписалися" у воротах гостей. Спочатку після індивідуального прориву рахунок зрівняла Валерія Єрмоленко. Дуже швидко Таїсія Бабенко вивела свою команду вперед, невідпорно пробивши з лівої ноги - 2:1. Третій гол (і свій одинадцятий у чемпіонаті) у ворота киянок забила Ріта Мочалова - кращий бомбардир полтавської команди. А потім Єрмоленко покарала гостей за грубість, реалізувавши 10-метровий штрафний удар.

Долю зустрічі було вирішено. Друга половина другого тайму пройшла у боротьбі нервів та сутичках. Бабенко зробила другий дубль у матчі, класно забивши, як і Єрмоленко, з 10-метрового. А потім команди ще й обмінялися незабитими ударами "з позначки".

Впевнена перемога ПЗМС дозволила полтавкам упритул наблизитися до "Біличанки". Фінальний етап чотирьох кращих команд країни, де дівчата проведуть ще шість турів, розпочнеться 19-20 лютого. А перед цим відбудуться чвертьфінальні матчі Кубка України. Буде цікаво!

Таїсія Бабенко: "Думаю, що нам вдалося перемогти завдяки характеру. В першому таймі ми діяли досить мляво, але після перерви додали у швидкості, подарували уболівальникам, яких було чимало, непогану гру і заслужено перемогли. Що стосується особисто мене, то я можу і повинна грати краще. У нашої команди серйозні завдання на сезон - будемо намагатися їх виконати".