12:00 22.08

Футзал. Україна на світовому мундіалі перемогла Росію завдяки дублю полтавки Дударчук. ВІДЕО

На чемпіонаті світу серед студентів жіноча студентська збірна України здобула третю перемогу поспіль. Цього разу наші дівчата обіграли чинних віце-чемпіонок світу – збірну Росії завдяки дублю полтавки Юлії Дударчук.

Україна — Росія — 2:1 (Дударчук-2).

Українки першими пропустили, але ще до перерви змогли не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед завдяки двом голам футзалістки ПЗМС Юлії Дударчук. Хоча ще до перерви росіянки мали кілька нагод для того, щоб забити, але бездоганно у воротах збірної України грала ще одна полтавка — Олена Цикаленко (на фото разом із Юлею), яка напередодні відсвяткувала свій день народження.

Друга половина зустрічі була схожа на своєрідні "гойдалки", де рахунок міг змінитись або в один, або в інший бік. Однак українським футзалісткам вдалося відстояти переможний рахунок 2:1 та оформити третю перемогу на турнірі.

Тепер підопічні Олега Шайтанова 23 серпня зіграють свій останній матч у рамках групового етапу. Суперником наших футзалісток буде збірна Ізраїлю. Початок зустрічі о 13:00.