14:35 27.12

Футзал. «Ніка», що зветься ПЗМС, удома програла лідеру

26 грудня у спорткомплексі заводу медичного скла, в рамках 8-го туру чемпіонату країни з футзалу полтавки приймали лідера турніру — столичну команду ІМС-НУХТ. І поступилися гостям - 1:4

Уболівальники, які вщент заповнили трибуни невеличкого залу, за старою звичкою називають нашу команду "Нікою", хоча вже кілька місяців клуб Сергія Ягодкіна після смерті видатного тренера зветься інакше - ПЗМС. Нові господарі клубу роблять для дівчат все можливе й дуже хочуть, аби 10-разові чемпіонки країни повернулися на свій колишній високий рівень. Проте, наразі підопічні Миколи Кудацького не надто тішать свого наставника: у восьми поєдинках - чотири перемоги і чотири поразки. Цей рік наші дівчата завершили на мінорній ноті, програвши лідеру, проте винити у поразці наші дівчата повинні лише себе, адже вони не використали безліч чудових гольових моментів. А киянки продемонстрували, що вони недарма наразі очолюють турнірну таблицю вищої ліги.

ПЗМС (Полтава) — ІМС-НУХТ (Київ) - 1:4

Голи: Мочалова (35) — Бавзенюк (9), Форсюк (16, 29), Кліпаченко (32).

ПЗМС: Цикаленко - Шаповал, Бабенко, Єрмоленко, Мочалова, Лясковська, Карпенко, Деркач, Дударчук, Гавриш, Павлусенко.

ІМС-НУХТ: Сагайдачна - Бавзенюк, Рубан, Тітова, Форсюк, Матвійчук, Кліпаченко, Пушенко, Кирильчук, Холод, Сергієнко, Шевченко, Логінова, Романюк.

Якби команда ПЗМС реалізувала хоча б половину своїх моментів, то мала сподіватися на перемогу. Але у завершальній фазі атак точнішими були киянки. Так, після помилки у захисті на дев’ятій хвилині рахунок відкрила Ірина Бавзенюк, а на 16-й відзначилася Юлія Форсюк — 0:2. За такого рахунку команди пішли на перерву.

У другому таймі малюнок гри на майданчику майже не змінився. Протягом трьох хвилин Форсюк і Кліпаченко невідпорними пострілами зняли всі питання щодо переможця - 0:4. За п'ять хвилин до завершення гри Маргарита Мочалова після ювелірної передачі Валерії Єрмоленко красиво - п'ятою забила гол престижу. Але на більше полтавок не вистачило. Не допомогла команді Миколи Кудацького і заміна воротаря на п'ятого польового гравця.

ПЗМС завершує рік на четвертій позиції у турнірній таблиці. Попереду крокують лише дніпропетровська "Злагода", "Біличанка" та ІМС - НУХТ.