ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 24.11


Гадячанин став чемпіоном світу з військово-спортивного багатоборства

Спортивні організації, військові підрозділи, вищі навчальні заклади тощо з 27 країн світу представляли спортсмени у Харкові. Про це повідомили на сторінці Військова частина 3052 .

19-21 листопада кількість спортсменів, які готувались до змагань з військово-спортивного багатоборства, котрі зібрались на стадіоні «ХТЗ» вимірювалось не десятками, а сотнями. Серед дисциплін в яких відбувалась запекла боротьба, в прямому та переносному сенсі, були стрільба з гвинтівки та всестилевий бій.

Не стала виключенням і Національна Гвардія України. Військовослужбовці з майже усіх територіальних об’єднань прибули до Харкова показати свої спритність, майстерність, влучність та інші кращі сторони спортивної та бойової підготовки.

Старший солдат Олександр Скляр із Військової Частини 3052 пліч-о-пліч з Анастасією приймали участь у двоборстві та показали неперевершені результати – виконали норматив «майстра спорту України міжнародного класу».

Олександр у двох версіях отримав перше місце та став чемпіоном світу з військово-спортивного багатоборства.

«Разом з дружиною Анастасією ми вже багато років займаємось кікбоксингом та військово-спортивним багатоборством. Іронією долі стало те, що саме так ми й познайомились: Настя була суддею, а я – в якості учасника на змаганнях. Тоді й сталась якась хімія між нами – кілька років ми займаємось разом, їздимо на змагання разом, підтримуємо один одного та у серпні цього року ми одружились. Тож спорт став нашою сімейною справою і після першого знайомства на ВСБ ми веземо додому медалі та кубки за перші місця у чемпіонаті світу саме з цього виду змагань».

 

Гадячанин виборов перемогу у понад 350 кращих спортсменів.

перемога, багатоборства

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.