ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 12.03


"Галушку скуштуй - авто ЗСУ подаруй!" - благодійний захід

На вихідних на третьому поверсі ТРЦ "Київ" гамірно та весело: дітвора з батьками  зібралися на благодійни захід, котрий має на меті благородне завдання: полтавці  збирають кошти на машину для 128 бригади.

"Чому саме машину хочемо придбати? Бо це одна з найнагальніших потреб на передовій. Мріємо про пікап " - говорить організаторка Людмила Лаптій.Разом з подругами і однодумицями вони познайомилися ще у 2014 році в "Полтавському батальоні небайдужих", відтоді волонтерство стало невід'ємною частиною життя - на передову відправляли сотні тонн вантажів. Тепер створили свій благодійний фонд "Жовто-блакитне серце" і далі продовжують підтримувати бійців.

" Сьогодні ми організували ось такий захід для полтавців, на нього можна прийти родиною, багато наших друзів відгукнулися і проводять майстер класи - тут Наталія Свиридюк з ляльками - мотанками, майстри з Опішні".

 

 

 

Звісно, головна страва - галушки. Жінки говорять: ще на початку бойових дій вирішили готувати на передову щось "дуже своє, полтавське" - сумнівів не було, звісно, галушки. Рецепти у кожної - свої, родинні. Але обов'язково - з душею.

Можна також посмакувати випічкою, солодощами, працює фотозона.

ЗСУ, галушки

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.