ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:59 15.11


Ганапольський везе до Полтави куб "Прямого"

Полтавці в Корпусному парку зможуть розповісти про "наболіле" в телеефірі на всю Україну та поспілкуватися з відомим журналістом Матвієм Ганапольським.

16 та 17 листопада на території Корпусного парку телеканал "Прямий" встановить куб. У ньому кожен бажаючий зможе висловитись щодо найбільш актуальних питань та потрапити в ефір всеукраїнського каналу.

26 жовтня "Прямий" розпочав новий проект. Його головною метою є надати українцям із різних міст можливість розповісти про те, що їх найбільше цікавить і хвилює. "Прямо з Полтави" кожен зможе розповісти про політику чи економіку, культуру або ж звичайні соціальні проблеми і, навіть, заспівати пісню. Що не менш важливо – з Корпусного парку полтавці матимуть шанс поставити найгостріші запитання владі зі столичних кабінетів.

Для того, щоб скористатися цією можливістю, необхідно прийти на територію Корпусного парку, увійти до кубу та натиснути червону кнопку. З цього моменту почнеться запис вашої промови. У всіх буде рівно 30 секунд аби сказати найголовніше. Без журналістів та інших сторонніх очей. При цьому, говорити свою особисту інформацію (прізвище, ім’я, по-батькові, адресу, телефон) не обов’язково.

Упродовж двох днів у Полтаві знаходитиметься і відомий ведучий телеканалу Матвій Ганапольський. Він спілкуватиметься не тільки з містянами, а й з чиновниками та обговорюватиме найбільші проблеми та досягнення Полтавської області і країни в цілому. А 18 листопада у Полтавському університеті економіки та торгівлі Матвій Ганапольський проведе одразу дві зустрічі: о 10:00 — із глядачами, а об 11:30 — з журналістами місцевих ЗМІ.

 

медіа, телебачення, Прямий, Матвій Ганапольський, відверто

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.