ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 22.08


Ганна Охота отримала нагороду Каннського фестивалю

Щорічно в Каннах проводиться фестиваль корпоративних фільмів — Cannes Corporate Media & TV Awards, де відзначають кращі рекламні, соціальні та інші корпоративні відео. На  фестивалі 2021 року одну з нагород, "Срібного дельфіна", у категорії "Дозвілля та спорт", вибороло відео про спортсменку з міста Горішні Плавні Ганну Охоту, яке зняв режисер Максим Чужа для компанії "Ferrexpo". 

 

Минулого тижня Ганна Охота нарешті отримала свою статуетку.

Протягом спортивної кар’єри Ганна відчувала підтримку з боку компанії Ferrexpo, що дає змогу організовувати тренувальний процес, брати участь у міжнародних змаганнях, користуватися сучасним спортивним знаряддям. 

Підтримка спортсменів, а також талановитої та обдарованої молоді – серед пріоритетів менеджменту компанії та її основного акціонера Костянтина Жеваго. Крім самої Ганни, у відео знялися її тренери Олександр та Ірина Середницькі. Фільм розповідає про тренування Ганни, фінал ЧС-2018 та її заповітну мрію — привезти в Горішні Плавні олімпійське "золото". 

Режисер фільму, Максим Чужа, відзначає роль атмосфери всебічної підтримки з боку компанії, спортсменів та тренерського складу під час створення фільму: "Цей успіх був можливий завдяки дружній і самовіданній роботі як Ганни, її тренерів, нашої знімальної групи, так і компанії Ferrexpo, яка по-перше, довгі роки підтримує спорт і спортсменів, по- друге підтримала нашу команду та творчий задум і виділила кошти для створення фільму", – наголошує він.

Команда фільму та компанія Ferrexpo очікують на нові успіхи, адже фільм "Ганна" був відібраний на Міжнародний жіночий кінофестиваль у Лос-Анджелесі.

"Ми з гордістю сприяємо розширенню прав і можливостей жінок у нашому бізнесі та спільнотах, тому дуже приємно бачити, що наш фільм отримує визнання на фестивалі, який відзначає жінок, що відіграють унікальну й впливову роль у суспільстві", – повідомили у Ferrexpo.
 

спорт, кіно, нагорода, бокс, Ганна Охота

За темою:

  • Полтавців влаштовують "Вечір під відкритим небом"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.