15:15 22.11

Ганна Охота пробилася у фінал чемпіонату світу з боксу

У Нью-Делі (Індія) розпочалися півфінальні поєдинки чемпіонату світу з боксу серед жінок. Наша землячка Ганна Охота блискуче виграла свій бій та пробилася до фіналу, де на неї чекає зустріч із легендою.

Перший бій за вихід у фінал світової першості пройшов за участю українки Ганни Охоти у ваговій категорії до 48 кг. Одностайним рішенням суддів Охота перемогла японку Мадоку Ваду (5:0).

Вихованка ДЮСШ №1 міста Горішні Плавні Ганна Охота у вирішальному поєдинку зійдеться у ринзі з п'ятиразовою чемпіонкою світу (востаннє вона вигравала його у 2010 році), бронзовою призеркою Олімпійських ігор у Лондоні (2012) 35-річною Чунгнейджанг Мері Ком Хмангте (або просто Мері Ком) із Індії, яка взяла гору над представницею КНДР Кім Хан Мі.

Мініатюрна Мері Ком (її зріст - 158 см) є символом та гордістю сучасного боксу в Індії. Про неї написано сотні статей і навіть знято художній фільм.