ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:58 21.01


Ганна Плотіцина очолила європейський рейтинг бар'єристок-спринтерів

Представниця Полтавщини Ганна Плотіцина завдяки двом відмінним січневим результатам у бігу на 60 метрів з бар'єрами стала найкращою в Європі.

Блискуче розпочала 2016 рік наша землячка, спринтерка Ганна Плотіцина. Саме вона очолила рейтинг Європи серед жінок з бігу на 60 метрів з бар'єрами у закритих приміщеннях.

8 січня у Києві під час міжнародного турніру "Різдвяні старти" Ганна Плотіцина фінішувала з результатом 8.14 секунди. Із того часу минуло вже майже два тижні, але наша землячка продовжує перебувати на вершині європейського рейтингу.

А щойно у Києві відбувся всеукраїнський турнір - Кубок ШВСМ (шкіл вищої спортивної майстерності), на якому Плотіцина могла покращити свій цьогорічний зимовий результат. Однак у фіналі вона пробігла майже з таким же часом - 8.15 секунди. Навіть цей результат був би кращим в рейтингу Європи з бігу на 60 метрів серед жінок, адже наразі друга позиція в європейському рейтингу належить Памелі Дуткевич (Німеччина), яка має свій кращий результат - 8.18 секунди.

Топ-10 поточного рейтингу Європи 2016 року з бігу на 60 метрів з бар'єрами серед жінок:

Немає сумніву, що Ганна Плотіцина налаштована покращити свій особистий рекорд з бігу на 60 метрів з бар'єрами, який вона встановила у 2015 році у Лодзі (Польща) - 7,99 секунди.

Артур ЗАПЕКА

спорт, Плотіцина, легка атлетика, рейтинг, біг, бар'єри

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.