ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 15.02


Гаряча лінія Полтавської ОВА не замовкає: кожен третій дзвінок від переселенців

Протягом останнього тижня, телефон "гарячої лінії" Полтавської обласної військової адміністрації не замовкав через активність звернень від мешканців регіону, які потребують допомоги у різноманітних життєвих сферах.

Зафіксували протягом тижня 200 дзвінків, третина з яких надійшла від внутрішньо переміщених осіб (ВПО), повідомили в Полтавській ОВА.

 

Основні звернення стосуються потреби в гуманітарній допомозі, матеріальній підтримці, а також щомісячних виплатах від держави для певних категорій громадян, визначених законодавством.

Обласний контакт-центр продовжує працювати цілодобово, надаючи відповіді та рішення на різноманітні запити.

Так, з настанням кращих погодних умов, збільшилася кількість звернень від міських громад області, спрямованих на покращення умов у житлово-комунальній сфері та на дорогах.

Загалом, протягом тижня було зареєстровано майже 300 звернень, значна частина з яких була переадресована з Урядової гарячої лінії та інших контакт-центрів міністерств.

Близько 260 заявників отримали детальні письмові відповіді на свої запити, а кожне сьоме звернення було вирішено на користь заявника.

Для отримання допомоги, мешканці можуть звертатися за безкоштовним номером гарячої лінії 0800502230 чи на додаткові номери: 0506927431, 0666568727.

Крім цього, для учасників бойових дій, родин мобілізованих та загиблих військових продовжує діяти спеціалізована гаряча лінія: 0951865360 , доступна з понеділка по п’ятницю.

допомога, ВПО

За темою:

  • У Полтаві відкрили триповерховий реабілітаційний центр для поранених
  • Волонтери організували збір коштів для родини загиблої від ракетного удару
  • Кременчужани виготовляють магнітні екстрактори для порятунку поранених
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.