ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 23.12


Газоносні площі на Полтавщині віддадуть оточенню Авакова

Держгеонадр віддасть одразу одинадцять газоносних площ на Полтавщині на позаконкурсній основі компанії, що пов’язана з оточенням міністра МВС України Арсена Авакова.

Про це йдеться у матеріалі на Економічній правді. За даними джерел видання, до нового року Державна служба геології та надр може розподілити ще мінімум 11 великих газоносних площ Полтавської області. Усі ці ділянки при президенті Януковичу належали фірмі "Голден Деррік" і у перший же рік президентства Порошенка були у неї відібрані.

За даними джерел видання, заявки на позаконкурсне оформлення цих площ подало в Держгеослужбу ТОВ "Ангро інвест". Газовидобувачі про цю компанію знають мало. За даними журналістів, "Ангро інвест" засноване Романом Дружбіним. Він відомий як бізнес-партнер ТОВ "Центральна нафтогазотранспортна компанія" Олександра Павлюченка — помічника народного депутата від "Народного фронту" Ігоря Котвицького. Останнього називають довіреною особою глави МВС Арсена Авакова.

За даними джерел видання, також 5 грудня Держгеослужба провела позаконкурсне переоформлення спецдозволів на 19 газоносних площ у Полтавській області. Усі ці ділянки перейшли ТОВ "Іст юроуп петролеум", яке ще донедавна називалося "Голден Деррік".

У каденцію президентства Віктора Януковича на "Голден Деррік" на позаконкурсній основі оформили три десятки газових площ у Полтавській області, включаючи 19 згаданих. Після зміни влади у 2014 році всі ці ліцензії компанія втратила.

Нинішнім бенефіціаром компанії "Іст юроуп петролеум" є Павло Фукс, який викупив цю компанію у міністра енергетики часів Віктора Януковича Едуарда Ставицького.

За словами учасників ринку, контроль над родовищами потрібен політичним групам та їхнім компаніям для того, щоби виставити їх згодом на продаж.

Дефіциту інтересу інвесторів до цих активів точно не буде, адже йдеться про 70 відсотків території Полтавської області — базового регіону виробництва природного газу в Україні.

газ, бізнес, влада, гроші, закон, газоносна площа, Арсен Аваков

За темою:

  • Жеваго планує оскаржити націоналізацію "АвтоКрАЗу"
  • "McDonald’s" відновлює роботу двох ресторанів у Полтаві й Кременчуці
  • Бджолярка з Полтавщини створила першу у світі фундацію жінок-пасічниць
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.