ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 05.08


Газовики запустили на Полтавщині компресорну станцію

"Укргазвидобування", яке входить до групи "Нафтогаз", запустило в роботу після повної реконструкції дотискну компресорну станцію на Полтавщині.

Про це повідомляє пресслужба «Укргазвидобування».

У компанії пояснюють, що оновлення установки дасть змогу знизити гирлові тиски на свердловинах Яблунівського, Скоробагатьківського та Комишнянського родовищ та підвищить ефективність вилучення вуглеводнів на виснажених родовищах.

Зазначається, що завдяки запуску нового об’єкта вже вдалося отримати понад 100 000 куб. м додатково газу на добу. За розрахунками спеціалістів, за п'ять років плановий обсяг додатково видобутого товарного газу сягне 326,1 млн куб. м, скрапленого газу – 32 700 т, конденсату – 13 500 т.

Оновлена Яблунівська компресорна станція оснащена двома турбокомпресорними агрегатами СENTAUR 40 виробництва компанії Solar Turbines (США). Проєктна потужність кожного такого агрегату становить три млн куб. м газу на добу.

Наразі один з агрегатів завантажений на 100%, інший – знаходиться у резерві. Будівництво та облаштування компресорної станції тривало дев'ять місяців.

Річний видобуток газу на Яблунівському родовищі, всупереч його виснаженню, зріс на понад 18% за чотири роки.

нафтогаз, компресорна станція

За темою:

  • Під Полтавою внаслідок отруєння чадним газом загинув пенсіонер
  • "Полтавагаззбут" відновлює постачання природного газу
  • Роботы-газонокосилки – современный подход к оформлению газона
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.