ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:04 03.10


Генпрокуратура розслідує ухилення від сплати податків одного з керівників Полтавської міськради

Полтавський високопосадовець задекларував понад 82 мільйона гривень грошових активів, хоча податків сплатив лише за три з половиною, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Декларації держслужбовців на предмет ухилення від сплати податків проаналізували в прокуратурі і в результаті перевірки з’ясувалося, що один з керівників міськради задекларував понад 82 млн гривень грошових активів, а за даними податкових агентів його сумарний дохід за останні 18 років склав лише 3,6 млн гривень.

Наші джерела стверджують, що йдеться про декларацію першого заступника міського голови Полтави Михайла Шевченка.

Наразі Генеральна прокуратура розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого статтею 212 КК України. 

Якщо факт ухилення від сплати податків підтвердиться, то посадовцю загрожує штраф від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, що неоподатковуваний мінімум доходів громадян — грошова сума розміром у 17 гривень, встановлена пунктом 5 підрозділу 1 розділу XX Податкового кодексу України.

декларація, міська рада, влада, Михайло Шевченко, податки, прокуратура

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.