ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 03.08


Генпрокурор Луценко у Полтаві презентував Чібісова

У п’ятницю, 3 серпня, Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив колективу прокуратури Полтавської області нового керівника – державного радника юстиції 3-го класу Дмитра Чібісова, який раніше очолював прокуратуру Київської області.

 

Генпрокурор зазначив, що був незадоволений роботою попереднього керівника прокуратури області, а тому за рекомендацією Ради прокурорів України прийняв рішення про кадрові зміни, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Від нового прокурора області він очікує вирішення ключових завдань. Луценко зазначив, що це протидія кримінальній корупції, вуличній злочинності, викриття злочинів у нафтогазовому комплексі, земельній сфері.

Я акцентую увагу на важливості протидії злочинам в аграрному секторі, а саме: рейдерське захоплення врожаю чи землі, а також належного оформлення цієї землі. Принцип один – хто посіяв, той зібрав

 — заявив Юрій Луценко.

Генеральний прокурор висловив сподівання на активізацію роботи та швидкі позитивні результати у виді резонансних справ.

У свою чергу Дмитро Чібісов подякував за довіру та сказав, що "докладе максимум зусиль, щоб авторитет прокуратури Полтавщини був високим", а слово "прокурор" звучало гордо.

прокуратура, призначення, візит, Юрій Луценко, Дмитро Чібісов

За темою:

  • На Полтавщині загасили пожежі, які виникли від ворожого обстрілу
  • На Полтавщині вбивця отримав дев'ять років тюрми
  • Полтавка фотографувала позиції ЗСУ: підозрювана перебуває під вартою
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.