ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 19.12


Героїв Олімпіади відзначили президентськими стипендіями

Шестеро спортсменів та тренерів, які представляли Полтавщину на Олімпійських іграх у Токіо й завоювали там призові місця, отримали президентські стипендії.

Днями Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 657/2021 "Про призначення стипендій Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів". Серед інших атлетів - і троє олімпійців, які представляли Полтавщину, а також троє їхніх тренерів.

За перше місце на Олімпійських іграх з греко-римської боротьби стипендію отримав Жан Беленюк — чемпіон Олімпіади в Токіо. Впродовж наступних двох років він додатково отримуватиме близько 38000 грн на місяць. Його тренер Віталій Киселиця отримуватиме стипендію в розмірі близько 20000 грн на місяць.

За друге місце на Олімпійських іграх відповідно з веслування на байдарках і каное та боксу стипендію отримуватимуть Людмила Лузан і Олександр Хижняк. Срібним призерам Олімпіади два роки виплачуватимуть близько 35000 грн на місяць.

Їхні тренери — Микола Мацапура та Олександр Хижняк-старший — теж отримають стипендії, у розмірі 10800 грн та 18000 грн на місяць упродовж наступних двох років.

спорт, гроші, влада, відзнака, Президент, стипендія

За темою:

  • Міська влада розірвала договори з приватними перевізниками Полтави
  • Все про доставку товарів із Китаю морем
  • Дзюдоїст із Полтавщини став призером кадетського Євро-2022
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.