ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 26.01

P


Гідроізоляція і клей для плитки: все для вологих приміщень

Волога не йде на користь навіть приміщенням, які для неї створені. Щоби подовжити життя ремонту, убезпечити будівлю і пересвідчитись, що плитка буде безпечно радувати вас роками, оберіть найбільш підходящі суміші для гідроізоляції та клей для плитки.

 

Ви точно знаєте, що клей для плитки у ванній має бути найвищої якості. А базою для довговічного ремонту в санвузлі, лазні, басейні є надійна гідроізоляція. Саме ці два компоненти гарантують, що перепади температур і постійно підвищена вологість не вплинуть на ваш ремонт.

Де і навіщо потрібна гідроізоляція?

Купити гідроізоляцію необхідно як для житлових, так і для комерційних приміщень. Вона потрібна:

  • у саунах і басейнах;
  • у спа-центрах та спорт-центрах;
  • для кухонь та санвузлів;
  • для колекторів і колодязів.

Постійний вплив вологи робить матеріали крихкими, викликає розтріскування та появу плісняви. А отже, ремонт без гідроізоляції служить недовго. Сама ж будівля швидко може стати непридатною до життя та бізнесу.

Саме тому варто звернути увагу на основні функції, покладені на гідроізоляційні матеріали:

1. Захист всіх елементів споруд (фундаменту, стін, підлоги) від розмивання, руйнування, корозії та плісняви.
2. Закріплення результатів ремонту на роки й десятиліття.
3. Безпечність і довговічність користування спорудою чи будівлею.

В інтернет-магазині Євромета обов’язково знайдеться https://eurometa.ua/budivelni-sumishi/hidroizolyatsiya гідроізоляційна суміш, яка влаштує вас за всіма параметрами, і відповідатиме саме вашим задачам і потребам.

Яким має бути клей для плитки?

Традиційно, найкращим фінальним покриттям для вологих приміщень вважається плитка. Саме тому купити клей для плитки, що відповідатиме всім вимогам, включаючи вимоги безпеки, настільки важливо.

Чим відрізняються різні клеї один від одного, і на що, окрім надійності виробника, звертати увагу?

1. На майбутнє розміщення плитки. Так, для стін підійде класична клеюча суміш для плитки з модифікаторами для зручного використання. А ось укладання кахлю на підлозі потребує суміші високої еластичності, яка не дозволить плитці «ходити», розтріскуватися і лягати недостатньо рівно.
2. На габарити плитки. Якщо кахель має чималу масу, краще обрати клей із високим ступенем зчеплення (адгезії) з поверхнею.
3. На умови експлуатації. Є жаростійкі та морозостійкі суміші, які чудово витримують навіть екстремальні температури, і використовуються, відповідно, із вогнетривкою плиткою або в неопалюваних приміщеннях.
4. На особливості основи, яка може бути простою (бетон, цегла, піщано-цементна стяжка) і складною, що піддається деформації. До таких поверхонь належать дерево, скло, метал й пластик. Для них використовується лише посилена клейова суміш.

За посиланням https://eurometa.ua/budivelni-sumishi/kleyi-dlya-plytky ви знайдете різноманіття клеїв для плитки, і зможете використати ваші нові знання, обираючи для себе найліпший.

ремонт, плитка, клей, гідроізоляція

За темою:

  • На кількох полтавських вулицях тимчасово не буде електропостачання 
  • Житло для переселенців: ОВА вирішила вкласти 110 мільйонів у ремонт психлікарні
  • У понеділок за деякими адресами в Полтаві не буде води
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.