ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:35 03.07


Гройсман відвідав Полтавщину. ФОТО

Вчора, 2 липня, Володимир Гройсман відвідав Пирятинський ЦНАП та місцевий ліцей, а також ознайомився зі станом будівництва автодороги М-03 Київ–Харків–Довжанський поблизу Лубен.

Фінансування будівництва даної ділянки дороги здійснюється з державного бюджету. По всій ділянці проведення робіт мають облаштувати автобусні зупинки з автопавільйонами та зупинковими майданчиками. Також обладнають і майданчики для зважування великовантажних транспортних засобів. Завершити ремонт цієї ділянки планують уже цього року. Востаннє ремонтні роботи цієї дороги проводилися у 2012 році, інформує видання Новини Полтавщини.

"Мої пріоритети незмінні: зростаюча економіка й оновлена інфраструктура", – зазначив Глава Уряду під час огляду доріг.

Володимир Гройсман наголосив, що якісні дороги – це ріст якості життя громадян. За 2016-2018 роки в Україні побудовано 6 800 км доріг. Цього року на будування доріг із бюджету виділено близько 56 млрд грн, з яких на місцеві дороги - 14,7 млрд. 

Якщо відповідний темп зберігатиметься й надалі, то питання ремонту доріг територіального значення можна вирішити за три роки, впевнений Прем’єр-міністр. За його словами, найбільший ворог України — безвідповідальність, а також популізм, який руйнує, а не створює.


 

влада, суспільство, Уряд, Володимир Гройсман

За темою:

  • У Полтаві на вибори йде двадцять політичних партій
  • У Полтаві оголосили багатомільйонний тендер на реконструкцію дитсадка
  • Полтава опинилася у "жовтій" зоні адаптивного карантину
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.